W związku z decyzją Wojewody Pomorskiego o zamknięciu dolnych sektorów trybuny zielonej i sektora dopingowego gości na mecz z Jagiellonią prezentujemy informacje przydatne dla kibiców Lechii na to spotkanie.

Na mecz z Jagiellonią Wojewoda Pomorski zamknął sektory U, V, W, i X trybuny zielonej. W związku z tym klub wstrzymuje na to spotkanie dystrybucję biletów jednorazowych na te miejsca, a sprzedaż karnetów zostaje wyłączona do dnia 5 sierpnia włącznie.

Wszyscy kibice, którzy obecnie posiadają karnety i bilety na krzesełka w tych sektorach będą uprawnieni do wejścia na sektory tarasu górnego trybuny zielonej – 21, 22, 23 i 24, gdzie będą mieli przypisane miejsca na ten mecz. Informujemy, że posiadacz biletu (na sektory U, V, W, X), którego nie satysfakcjonuje przesiadka na górny taras ma prawo do zwrotu biletu w dowolnym punkcie dystrybucji biletów za okazaniem paragonu, do 2 godzin przed początkiem spotkania.

Jednocześnie Lechia Gdańsk na poniedziałkowy mecz uruchamia sprzedaż (tylko biletów) na sektory 21, 22, 23, 24 po analogicznych cenach w sektorach U, V, W, X.

Decyzja Wojewody Pomorskiego związana jest z wydarzeniami jakie miały miejsce na meczu z Górnikiem Zabrze na koniec poprzedniego sezonu.

{joomplucat:1256 limit=9|columns=3|ordering=random}

Zobacz zdjęcia z meczu Lechia - Górnik

Tyle ze strony klubu. Od razu nasuwa się pytanie dlaczego musieliśmy czekać 2 miesiące na tę decyzję? Dlaczego nie dotyczyło to meczu z Podbeskidziem? Czy teraz za każdą oprawę będą kary?

Źródło: Lechia.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora