Podczas niedzielnego meczu ze Zniczem Pruszków trybuna zielona będzie zamknięta, co jest pokłosiem zachowania kibiców na meczu z Motorem. Komisja Dyscyplinarna zdecydowała się zamknąć sektor i nic nie przyniosło odwołanie. Klub zachęca do zakupu biletów na trybunę niebieską, która będzie  miejscem dopingu.

"Informujemy, że w związku z decyzją Komisji dyscyplinarnej PZPN, na najbliższy mecz ze Zniczem Pruszków trybuna zielona zostaje zamknięta. Jednak mamy dla Was dobrą wiadomość – trybuna niebieska będzie w całości dostępna, a my pragniemy zorganizować niezapomniane widowisko, podczas którego Wasz doping oraz wsparcie dla Biało-Zielonych będzie niezwykle istotne.

Mimo że trybuna zielona będzie chwilowo niedostępna, Wasza pasja, wierność barwom oraz energia nadal będą miały ogromny wpływ na ducha drużyny. Niech trybuna niebieska stanie się sercem naszego wspólnego wysiłku, będąc areną pełną biało-zielonych barw oraz entuzjazmu. Razem stworzymy niesamowitą atmosferę, która dodatkowo zmotywuje naszych zawodników do osiągnięcia wspaniałego wyniku na boisku.

Dlatego też zachęcamy Was do wypełnienia trybuny niebieskiej w całości, abyśmy mogli razem stworzyć atmosferę, która zainspiruje naszą drużynę do osiągnięcia zwycięstwa. Wasza obecność i doping są nieocenione, a my wierzymy, że wraz z Wami zbudujemy mury niebieskiej trybuny, które będą odbijać echem naszą nieustającą miłość do Lechii.

Z góry dziękujemy za Waszą obecność oraz wsparcie. Razem jesteśmy potężni, razem tworzymy historię Lechii!" - czytamy w komunikacie.

Klub przekazał też kilka ważnych informacji dla posiadaczy karnetów na "młyn":

  1. Każdy posiadacz karnetu i wejściówki na tę trybunę zieloną zobowiązany jest do dokonania zmiany miejsca na dostępne krzesełka na trybunach niebieskiej, żółtej lub czerwonej.
  2. W przypadku chęci zmiany miejsca na kategorię wyższą, zmiana będzie wiązała się z dopłatą różnicy w cenie biletu.
  3. Aby zmienić miejsce należy zalogować się na swoje konto na stronie bilety.lechia.pl, przejść do biletu upoważniającego do wejścia na mecz ze Zniczem Pruszków i wybrać opcję „zmień miejsce” po czym postępować zgodnie ze wskazówkami.
  4. Osoby, które nabyły bilety w punktach stacjonarnych, mogą dokonać zmiany w miejscu zakupu lub w kasach stadionu (otwartych na 2 godziny przed meczem).

źródło: lechia.pl