Po rozegraniu ostatniej kolejki rundy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy znamy już terminarz spotkań grupy mistrzowskiej oraz grupy spadkowej.

Terminarz podajemy za portalem 90minut.pl Pierwsze mecze zostaną rozegrane za dwa tygodnie, a sezon zakończy się 1 czerwca, kiedy swoje ostatnie spotkania rozegra grupa mistrzowska. Grupa spadkowa zakończy rywalizację dzień wcześniej.

Kolejka 31 - 26-27 kwietnia
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 
Lech Poznań - Wisła Kraków 
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 
Korona Kielce - Widzew Łódź 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Kolejka 32 - 3-4 maja 
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów

Widzew Łódź - Cracovia 
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Kolejka 33 - 10-11 maja 
Legia Warszawa - Wisła Kraków 
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 
Lech Poznań - Górnik Zabrze 
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz

Cracovia - Piast Gliwice 
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 34 - 17-18 maja 
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz

Zagłębie Lubin - Cracovia 
Korona Kielce - Piast Gliwice 
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 35 - 24-25 maja 
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk

Cracovia - Korona Kielce 
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

Kolejka 36
Grupa spadkowa - 27 maja 
Śląsk Wrocław - Cracovia 
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 
Widzew Łódź - Piast Gliwice

Grupa mistrzowska - 28 maja 
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 
Lech Poznań - Ruch Chorzów 
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

Kolejka 37 
Grupa spadkowa - 31 maja 
Cracovia - Jagiellonia Białystok 
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

Grupa mistrzowska - 1 czerwca 
Legia Warszawa - Lech Poznań 
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 

Źródło: 90minut.pl