Przed Lechią Gdańsk kluczowe tygodnie w walce o utrzymanie. W piątek w Gdańsku doszło do spotkania drużyny z przedstawicielami zarządu klubu oraz Adamem Mandziarą. Poniżej komunikat po spotkaniu opublikowany na oficjalnej stronie klubu. Cała Lechia Zawsze Razem!

Dzisiaj w szatni Lechii Gdańsk doszło do spotkania pierwszej drużyny z przedstawicielami środowiska kibiców, Panem Piotrem Zejerem (członkiem zarządu Klubu i prezesem Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy) i Panem Dariuszem Krawczykiem (członkiem rady nadzorczej i akcjonariuszem Klubu), jak również z udziałem Pana Adama Mandziary (współwłaściciela Klubu) oraz Pana Arkadiusza Gerwela (członka zarządu Klubu).

Podczas wizyty  drużynie i sztabowi udzielono wspólnego wsparcia ponad podziałami i zwrócono się o szczególną mobilizację w decydującym momencie walki o utrzymanie Ekstraklasy dla Gdańska i całego regionu.

Trener Marcin Kaczmarek dziękując za wsparcie zapewnił o pełnej świadomości tego wyzwania, do którego drużyna i sztab podejdą z największym zaangażowaniem.

Zjednoczeni razem! Do boju Lechio!

źródło: lechia.pl