lechia

Jedziemy na ŁKS.

 

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk (piątek, 24.02. 18:00).

 

Cena przejazdu na mecz wynosi 105 zł.  Dla kibiców, którzy nie zrezygnowali z gadżetów na mecz Superpucharu Polski mamy promocyjną cenę w wysokości 70 zł w obie strony wraz z biletem wstępu. Dla osób, ktore nie wybieraly sie na mecz SP obowiazuje również koszt 70 zł.Cena biletu na mecz, dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,08 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem. Na ten mecz nie możliwości zakupu samego biletu bez transportu. 

Zapisy prowadzone będą w sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w Wielkim Młynie przy ul. Wielkie Młyny 16 począwszy od soboty 18.02 w godzinach 12-15. Od poniedziałku zapisy odbywać się będą w godzinach 12-18. Ostatnim dniem zapisów będzie czwartek 23 lutego, jednak tego dnia zapisy będą tylko do godziny 15.  Zamówienia od fanklubów należy kierować do koordynatora ds. kibiców do poniedziałku, do godziny 20:00. 
Ważne jest, że jedziemy wszyscy razem, a o miejscu i godzinie zbiórki każdy zostanie poinformowany przy zapisach. PODCZAS ZAPISÓW, KAŻDY KIBIC BĘDZIE MÓGŁ ZAKUPIĆ GADŻET LECHII GDAŃSK. DLA POSIADACZY KARTY KIBICA UDZIELAMY RABATU W WYSOKOŚCI 10%. OBECNIE W PROMOCJI MAMY PAKIET SZALIK + KOSZULKA LUB SZALIK + CZAPKA ZA JEDYNE 50 ZŁ. RABAT NIE PRZYSŁUGUJE NA TOWAR PRZECENIONY.

 

Źródło:Lwy Północy