Po meczach 2. rundy kwalifikacji europejskich pucharów zmianie uległy terminy siedmiu meczów LOTTO Ekstraklasy w kolejkach 4-6.

W 4. kolejce Arka Gdynia zagra z Górnikiem Zabrze w sobotę (11.08) o 20:30, a Piast Gliwice z Legią Warszawa w niedzielę (12.08) o 15:30.

Tydzień później Górnik Zabrze zmierzy się z Lechią Gdańsk w sobotę (18.08) o 20:30, a mecz między Legią Warszawa i Zagłębiem Sosnowiec odbędzie się w niedzielę (19.08) o 15:30.

W 6. kolejce Wisła Kraków podejmie Górnika Zabrze w sobotę o 20:30, Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica w niedzielę (26.08) o 15:30, o tej samej porze Legia Warszawa zagra z Wisłą Płock.

4. kolejka

Piątek, 10 sierpnia 2018
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica (18:00, Eurosport 2)
Wisła Kraków - Wisła Płock (20:30, Canal+ Sport)

Sobota, 11 sierpnia 2018
Pogoń Szczecin - Cracovia (18:00, Canal+ Sport / nSport+)
Arka Gdynia - Górnik Zabrze (20:30, Canal+ Sport)

Niedziela, 12 sierpnia 2018
Piast Gliwice - Legia Warszawa (15:30, Canal+ Sport)
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Canal+ Sport)
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (18:00, Canal+)

Poniedziałek, 13 sierpnia 2018
Korona Kielce - Śląsk Wrocław (18:00, Eurosport 1)

5. kolejka

Piątek, 17 sierpnia 2018
Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Eurosport 2)
Miedź Legnica - Korona Kielce (20:30, Canal+ Sport)

Sobota, 18 sierpnia 2018
Wisła Płock - Arka Gdynia (18:00, Canal+ Sport)
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (20:30, Canal+ Sport)

Niedziela, 19 sierpnia 2018
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec (15:30, Canal+ Sport)
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (18:00, Canal+ Sport)
Lech Poznań - Wisła Kraków (18:00, Canal+)

Poniedziałek, 20 sierpnia 2018
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (18:00, Eurosport 1)

6. kolejka

Piątek, 24 sierpnia 2018
Piast Gliwice - Cracovia (18:00, Eurosport 2)
Korona Kielce - Arka Gdynia (20:30, Canal+ Sport)

Sobota, 25 sierpnia 2018
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ Sport / nSport+)
Wisła Kraków - Górnik Zabrze (20:30, Canal+ Sport)

Niedziela, 26 sierpnia 2018
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica (15:30. Canal+ Sport)
Legia Warszawa - Wisła Płock (15:30. Canal+ Sport)
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań (18:00, Canal+)

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław (18:00, Eurosport 1)