Ekstraklasa SA opublikowała terminy 12., 13., 14., 15. i 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, które zostaną rozegrane od 18 października do 11 listopada.

12. kolejka: 
18 października (piątek): 
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00. 
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, godz. 20:30.

19 października (sobota): 
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków, godz. 15:30. 
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź, godz. 18:00. 
Lechia Gdańsk - Lech Poznań, godz. 20:30.

20 października (niedziela): 
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:30. 
Legia Warszawa - Piast Gliwice, godz. 18:00.

21 października (poniedziałek): 
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, godz. 18:00.

13. kolejka: 
24 października (czwartek): 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów, godz. 17:00.

25 października (piątek): 
Widzew Łódź - Cracovia, godz. 18:00. 
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze, godz. 20:30.

26 października (sobota): 
Pogoń Szczecin - Korona Kielce, godz. 15:30. 
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, godz. 18:00. 
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, godz. 20:30.

27 października (niedziela): 
Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 
Lech Poznań - Legia Warszawa

14. kolejka: 
28 października (poniedziałek): 
Górnik Zabrze - Cracovia, godz. 18:00.

29 października (wtorek): 
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice, godz. 18:00. 
Wisła Kraków - Widzew Łódź, godz. 20:30.

30 października (środa): 
Korona Kielce - Ruch Chorzów, godz. 18:00. 
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk, godz. 18:00. 
Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa, godz. 20:30.

31 października (czwartek): 
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00. 
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, godz. 20:30.

15. kolejka: 
2 listopada (sobota): 
Cracovia - Korona Kielce, godz. 15:30. 
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin, godz. 18:00. 
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, godz. 20:30.

3 listopada (niedziela): 
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, godz. 15:30. 
Lech Poznań - Górnik Zabrze, godz. 18:00.

4 listopada (poniedziałek): 
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00. 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, godz. 20:30.

5 listopada (wtorek): 
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz, godz. 18:00.

16. kolejka: 
8 listopada (piątek): 
Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz, godz. 18:00. 
Górnik Zabrze - Wisła Kraków, godz. 20:30.

9 listopada (sobota): 
Piast Gliwice - Cracovia, godz. 15:30. 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk, godz. 18:00. 
Lech Poznań - Ruch Chorzów, godz. 20:30.

10 listopada (niedziela): 
Śląsk Wrocław - Korona Kielce, godz. 15:30. 
Widzew Łódź - Legia Warszawa, godz. 18:00.

11 listopada (poniedziałek): 
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin, godz. 18:00.

źródło: Ekstraklasa SA / 90minut.pl