W czwartkowy wieczór oficjalny serwis Lechii Gdańsk poinformował, że klub zakończył współpracę z Panem Pawłem Żelemem. Nie ma co ukrywać, na tą informację wielu kibiców czekało od dawna.

Dział finansowy Klubu będzie od dnia dzisiejszego nadzorowany przez Dyrektorkę Zarządzającą, Panią Magdalenę Urbańską, czytamy w oficjalnym komunikacie, która prowadzi obecnie proces restrukturyzacji tego ważnego obszaru działalności operacyjnej Klubu i prowadzi rozmowy z kandydatami na stanowisko Dyrektora Finansowego.

– Jesteśmy wdzięczni za pracę i zaangażowanie, jakim Paweł Żelem wykazał się w początkowej fazie przejęcia akcji klubu przez MADA. Życzymy mu wszystkiego najlepsze w przyszłych wyzwaniach – mówi Prezes Paolo Urfer

Przypomnijmy, że Paweł Żelem trafił do Gdańska w momencie przejęcia Klubu przez Andrzeja Kuchara. W Lechii Gdańsk pełnił funkcję dyrektora w latach 2009-2013. W Lechii odpowiadał za marketing i komunikację oraz PR. W styczniu 2013 po odejściu Bogdana Magnowskiego został członkiem zarządu.

Do Lechii powrócił po 7 latach przerwy w 2019 roku. Od tamtego czasu pełnił funkcję m.in. prezesa klubu, a w ostatnim czasie po powrocie z urlopu zdrowotnego działał w roli doradcy nowego właściciela.

 

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora