W związku ze sporym zainteresowaniem biletami apelujemy do kibiców, aby nie odkładali zakupów na ostatnią chwilę.

W związku z dużym zainteresowaniem kibiców biletami na mecz z Legią Warszawa (3 maja)  i pozostałymi spotkania rundy finałowej T-Mobile Ekstraklasy, które Lechia rozegra w Gdańsku apelujemy w imieniu klubu do kibiców o zakup wejściówek z odpowiednim wyprzedzeniem. Środa i piątek będą jedynymi dniami przed meczem, gdzie bilety będzie można kupować również na Wyspach Lechii.

Ponieważ mecz z Legią wypada 3 maja przypominamy również, że w tym dniu (podobnie jak 1 maja) sprzedaż biletów będzie prowadzona jedynie w kasach przy stadionie PGE Arena Gdańsk oraz w Internecie. Dlatego odkładanie zakupu na ostatnią godzinę przed meczem może nie gwarantować wejścia na mecz przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Dodatkowo Klub postanowił, że 1 maja sprzedaż wejściówek będzie prowadzona nie tylko w Internecie, ale również w kasach przy stadionie. Bilety będzie można tego dnia kupować w godz. 9.00-18.00. Przypominamy, że w tym dniu Wyspy Lechii na terenie centrów handlowych będą nieczynne – podobnie jak same centra.

Wszystkie informacje o sprzedaży biletów na mecze z Legią, Lechem i Wisłą Kraków można znaleźć tutaj.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora