lechia

W związku z planami dalszego rozwoju serwisu poszukujemy osób aktywnych, które dołączą do redakcji Lechia.net i będą wspólnie z nami tworzyć największy serwis kibiców Lechii Gdańsk.

Serwis Lechia.net już od ponad ośmiu lat dokumentując poczynania Biało-Zielonych tworzy Historię Lechii Gdańsk. Poza bieżącymi informacjami (piłkarskimi i kibicowskimi) staramy się na naszej stronie zbierać jak najbogatsze materiały dotyczące historii klubu i ruchu kibicowskiego Lechii Gdańsk.

Możemy pochwalić się jedną z największych w Polsce baz zdjęć i filmów o tematyce klubowej. Znajdziecie u nas ogromną koplanię wiedzy w postaci archiwum prasowego. Archiwizujemy także wiele elementów życia kibicowskiego. Kolekcja odznak, biletów, szali czy też ogroman baza flag, świadczą o naszym profesjonalizmie w tym co robimy.

Ale to nie wszystko. W chwili obecnej pracujemy między innymi nad bazą meczową, w której docelowo znajdziecie wszystkie (no prawie wszystkie) mecze od 1945 do chwili obecnej wzbodacone o relacje, składy, strzelców bramek, kartki itp.

Ten projekt jak i bieżące działania, w obliczu stale rosnącego zainteresowania Lechią w najbliższych miesiącach (Euro2012, PGE Arena), stawiają przed naszym serwisem całą masę wyzwań.

Jeżeli chcecie być dumni z serwisu Lechia.net, chcecie więcej newsów, wywiadów, felietonów, reportaży, filmów czy chociażby miłego dla oka wyglądu strony dołączcie do nas.

Wiek ani płeć nie są istotne. Liczy się tylko miłość do Lechii.

 

Chcemy tworzyć dla Was portal, na tyle ciekawy, że będziecie zaglądali tu nawet kilka razy dziennie.

Zanim jednak odpowiecie na mój apel - jedna uwaga, która mam nadzieję Was nie zniechęci, jednak często pytacie o to - my działamy non-profit. Działamy z miłości do Biało-Zielonych barw. By tworzyć serwis poświęcamy swój wolny czas i liczymy, że uda nam się tą pasją zarazić innych, tak by strona dalej mogła się rozwijać.

Kogo zatem szukamy?

Przede wszystkich osób, które są sumienne i staranne w tym co robią;
Osób, które interesują się piłką nożną, statystykami, rugby tematyką kibicowską (Lechia, nasze zgody, nasze FC, gadżety), historią Lechii (byli piłkarze, wyniki, prasa, historyczne pamiątki);
Zarówno osób z regionu jak i z Trójmiasta;
Studentów dziennikarstwa, którzy np. mogą odbyć staż w naszej redakcji lub po prostu doskonalić swój fach;
Dziennikarzy amatorów - dzięki nam możecie wypłynąć na szerokie wody i zostać zauważonymi przez zawodowe redakcje;
Kibiców, którzy dysponują wolnym czasem, chcą mieć swój wkład w budowę wirtualnego muzeum Lechii - wystarczy tylko przepisywać relacje z historycznych meczów Lechii (znajdziecie je w naszym archwiwum prasowym), a my opisy umieścimy w raportach meczowych (przykład pod tym linkiem);
Kibiców dla których pasją jest fotografia. I nie mówię tu tylko i wyłącznie o fotografowaniu popisów pierwszej drużyny (okazji jest dużo, dużo więcej - MESA, rezerwy, treningi, wydarzenia które obejmujemy patronatem itp.);
Osób, które dobrze czują się w operowaniu kamerą [najlepiej z własnym sprzętem] lub ich pasją jest obróbka video;

Komu dziękujemy?

Jeżeli chodzisz na Lechię dla szpanu;
Jeżeli poprzez dostanie się do redakcji będziesz mógł zabłysnąć w środowisku;
Jeżeli szybko nudzi Ci się to co robisz;
Jeżeli nie jesteś gotowy (gotowa) do pracy pod presją czasu - odpuść sobie;

Lechia Gdańsk

Dokumentuj wspólnie z Redakcją Lechia.net historię Lechii Gdańsk

Jeżeli jesteś gotowy (gotowa) działać wspólnie z nami w imię Wiekiej Lechii Naszych Marzeń nie stój z boku tylko dołącz do Ekipy Lechia.net. Na zgłoszenia czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.