Potrafisz dobrze zarządzać CMSami a szczególnie Joomlą? Doskonale radzisz sobie z PHP? Ten apel jest do Ciebie!

Serwis Lechia.net od samego początku tworzony był i nadal jest z miłości do Lechii. Tysiące kilometrów w podróży za drużyną, setki godzin przed komputerami by tworzyć serwis godny najlepszych kibiców na świecie.

Wielkimi krokami zbliża się 10 rocznica powstania naszego portalu. Internet się zmienia, zatem i my musimy nadążać. Chcąc więc tworzyć jeszcze lepszy portal musimy także rozwijać się technicznie by serwis działał szybko, bezbłędnie i był zgodny z urządzeniami przenośnymi.

Z racji tego, że działamy non-profit nie stać nas na skorzystanie z usług jednej z wielu firm, które pomogły by nam ulepszyć serwis.

Dlatego też pytamy czy wśród Was lub waszych znajomych znajdą się chętni, którzy pomogą technicznie zająć się naszą stroną? Od razu podkreślamy, że nie szukamy osób które chcą się wylansować, tylko takich które będą potrafiły poświęcić swój prywatny czas na prace nad stroną.

Wszystkich zainteresowanych wsparciem zachęcamy do pisania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora