W sobotni wieczór na Polsat Plus Arenie biało-zieloni podejmą Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Początek spotkania o 20:00. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi transportu na stadion.

Głównym środkiem transportu będą darmowe pociągi SKM jeżdżące na trasie Gdańsk Główny-Gdańsk Stadion Expo. Godziny odjazdów pociągów:

· z Gdańska Głównego: 18:56, 19:24;

· z przystanku Gdańsk Stadion Expo: 22:15, 22:43.

Tramwaje linii 10 oraz autobusy linii 158 będą funkcjonować według sobotnich rozkładów jazdy. Bilet wstępu na stadion nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania autobusami i tramwajami ZTM w Gdańsku.

Uwaga! Po zakończeniu meczu, na okres około 40 minut w obu kierunkach wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu ul. Marynarki Polskiej, na odcinku od Nowego Portu do Węzła Kliniczna. Kursy linii 10 o godz. 21:37 z Brętowa PKM oraz o 21:43 z Huciska do Nowego Portu, a także 10 o godz. 21:40 i 21:53 z przystanku „Władysława IV" 01 w kierunku Węzła Kliniczna zostaną wykonane trasą objazdową przez Brzeźno, al. Hallera i ul. Kliniczną.

Na polecenie służb mundurowych mogą zostać wprowadzone dodatkowe operacyjne zmiany w organizacji ruchu komunikacji miejskiej. Bieżące informacje na ten temat będą publikowane na stronie www.ztm.gda.pl i na tablicach SIP.

źródło: ZTM Gdańsk