Lechia podejmie dzisiaj u siebie Raków Częstochowa. Początek meczu o 20:00. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi transportu na stadion.

Głównym środkiem transportu na stadion i powrót z niego będą bezpłatne pociągi SKM na trasie: Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion-Expo – Gdańsk Główny. Składy nie zatrzymują się na stacjach Gdańsk Stocznia oraz Gdańsk Nowe Szkoty. Poniżej zamieszczamy godziny odjazdów pociągów.

  • z Gdańska Głównego: 18:56, 19:24;
  • z przystanku Gdańsk Stadion Expo: 22:10, 22:36

Ponadto na obiekt dojechać będzie można pojazdami ZTM. Tramwaje linii 10 oraz autobusy linii 158 będą funkcjonować według sobotnich rozkładów jazdy.  Bilet wstępu na stadion nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania autobusami i tramwajami ZTM w Gdańsku.  

Uwaga! Po zakończeniu meczu, przez około 40 minut w obu kierunkach wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu ul. Marynarki Polskiej, na odcinku od Nowego Portu do Węzła Kliniczna.Kursy linii: 10 - o godz. 21:35 z Brętowa PKM  oraz o 21:43 z Huciska do Nowego Portu, 10 - o godz. 21:40 i 21:53 z przystanku „Władysława IV” 01 w kierunku Węzła Kliniczna zostaną wykonane trasą objazdową przez Brzeźno, al. Hallera, ul. Kliniczną.

Zapraszamy na stadion!

źródło:własne