W środę 22 marca odbyło się spotkanie kibiców zorganizowane przez Lwy Północy. Jak informuje Stowarzyszenie, jednym z głównych wniosków jest próba odbudowy frekwencji na meczach Lechii. W tym celu wystosowano do klubu prośbę o zmniejszenie cen biletów.

"Jednym z konstruktywnych wniosków po środowym spotkaniu kibiców jest próba odbudowy frekwencji na meczach Lechii, które decydować będą o utrzymaniu Biało-Zielonych w Ekstraklasie.

W dniu wczorajszym została wystosowana propozycja do władz klubu, aby do końca sezonu ceny biletów na sektorach dopingowy i rodziny wynosiły 5 zł, natomiast na prostą 20 zł.

Jeden z kibiców zadeklarował, iż w przypadku zmiany ceny na zieloną, zakupi ich 1000, a następnie rozda tylko po to, aby zwiększyć frekwencję na meczu zgodowym.
Czekamy na odpowiedź klubu" - czytamy we wpisie na oficjalnym profilu Lwów Północy.
 

Przypomnijmy, że obecnie ceny biletów normalnych na sektor dopingowy i rodzinny wynoszą 35 złotych, zaś na trybunę prostą 55 złotych. Ponadto w dniu meczu każdy bilet jest jeszcze droższy o 5 złotych. Najbliższy domowy mecz Biało-Zieloni rozegrają w sobotę 1 kwietnia o 20:00 przeciwko Śląskowi Wrocław. Będzie to debiut Davida Badii.

źródło: własne