W poniedziałkowym meczu Polska - Turcja Kacper Urbański otrzymał kolejną szansę od Michała Probierza. Wychowanek Lechii w 31. minucie zmienił... Roberta Lewandowskiego, który nabawił się kontuzji.

Urbański ponownie zaprezentował się bardzo dobrze. W drugiej połowie miał nawet szansę na bramkę, jednak bramkarz obronił jego strzał w sytuacji 1 na 1. Oprócz Urbańskiego na boisku pojawili się też inni zawodnicy związani z Lechią - Przemysław Frankowski oraz Paweł Dawidowicz. Biało-Czerwoni wygrali 2:1 po golach Karola Świderskiego i Nicoli Zalewskiego!

Przypomnijmy, że Kacper znalazł się w 26-osobowej kadrze, która pojedzie na turniej w Niemczech. Pierwszy mecz Polaków na Euro już w niedzielę 16 czerwca przeciwko Holandii. Później Biało-Czerwoni zagrają też z Austrią (21.06) oraz Francją (25.06).

źródło:  własne