Jak już wcześniej informowaliśmy w poniedziałek odbędą się uroczystości pogrzebowe Kamila, możemy już również poinformować, że tego samego dnia pożegnamy także Tomka - informują Lwy Północy.

Uroczystości pogrzebowe Ś.P. Kamila Kąkola odbędą się 25.03.2013 r. w Pruszczu Gdańskim. Msza Święta rozpocznie się o 11:00 w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego na ul. Wojska Polskiego 37. Około 12:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu komunalnym (starym) w Pruszczu Gdańskim. Kościół, w którym odprawiona zostanie mszą należy do małych świątyni - stąd prośba organizacyjna, aby do wnętrza kościoła nie wchodzić wcześniej niż 10 minut przez rozpoczęciem mszy - co pozwoli spokojnie zająć miejsca rodzinie oraz oficjalnym delegacjom miejskim oraz klubowym. Wszystkie osoby, które na uroczystości pogrzebowe udadzą się własnym środkiem transportu prosimy o dostosowanie się do zaleceń osób, które będą kierowały ruchem w okolicy kościoła i cmentarza.

Szczególną prośbą rodziny Kamila jest powstrzymanie się od jakichkolwiek okrzyków - wszelkie inne formy pożegnania Naszego Biało-Zielonego Brata - takie jak race, szaliki itp są jak najbardziej mile widziane.

Kamil w Sektorze Niebo

Tego samego dnia pożegnamy kolejnego Przyjaciela Lechistę  Ś.P. Tomka Górczyńskiego. Msza żałobna odbędzie się o godzinie 14:30 w Kościele p.w. Świętego Andrzeja Boboli na ul. Mickiewicza 11 w Gdańsku-Wrzeszczu. Uroczystości pogrzebowe zaś o godzinie 16:00 na Cmentarzu Centralnym "Srebrzysko" we Wrzeszczu.

Tomek w Sektorze Niebo

Komunikat

Informujemy również, iż w porozumienie z Zakładem Komunikacji Miejskiej w Gdańsku pod Dworzec Główny PKP (na wysokości wejścia do Dworca), o godzinie 10:00 podstawione zostaną dwa autobusy miejskie. Prosimy o wcześniejsze przybycie, gdyż ze względów komunikacyjnych postój potrwa jedynie 5 minut.

Autobusy przetransportują kibiców na uroczystości pogrzebowe do Pruszcza Gdańskiego, a następnie około godziny 13:10 z Pruszcza zawiozą pasażerów do Kościoła na ul. Mickiewicza, a po mszy na cmentarz Srebrzysko.

Źródło: Lwy Północy / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora