Wielu z Was zadaje nam pytanie gdzie będzie można oglądać mecze Lechii. Oj tak, po kilkunastu latach, ciężko odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Przygotowaliśmy zatem ściągę jak oglądać mecze Fortuna 1 Ligi. Szczególnie że przez część sezonu mecze wyjazdowe odbędą się bez obecności Kibiców Lechii.

W sezonie 2023/2024 kibice będą mogli oglądać transmisje ze wszystkich spotkań Fortuna 1 Ligi w internecie na platformie Polsat Box Go lub w modelu PPV poprzez centra meczowe STATSCORE.

Pakiet Polsat Box Go Sport

Wykupując pakiet Sport na platformie Polsat Box Go, kibice uzyskają dostęp do transmisji na żywo oraz archiwum wszystkich meczów Fortuna 1 Ligi. W skład pakietu wchodzi również 20 popularnych kanałów sportowych, m.in. Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Canal+ Sport 3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą czy Eleven Sports z włoską Serie A, hiszpańską LaLigą, francuską Ligue 1 Uber Eats oraz belgijską Jupiler Pro League.

Mecze Fortuna 1 Ligi i inne wydarzenia sportowe w Polsat Box Go można oglądać na żywo i na wielu urządzeniach – komputerach, smartfonach, tabletach, wybranych modelach Smart TV, za pośrednictwem przystawek Android TV, Apple TV czy Amazon Fire TV. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kibice mieszkający poza Polską mają możliwość zakupu dedykowanego pakietu Fortuna 1 Liga Pass (subskrypcja miesięczna) lub pojedynczej transmisji.

Cena pakietu Polsat Box Go Sport: 40 zł (30 dni).

Cena pakietu Fortuna 1 Liga Pass (tylko dla kibiców spoza Polski): 30 zł (lub 6€ / 6$ / 6£).

Wykup pakiet Polsat Box Go Sport [https://bit.ly/PolsatBoxGoF1L]

Transmisje w PPV

Dzięki współpracy Cyfrowego Polsatu, Pierwszej Ligi Piłkarskiej oraz firmy STATSCORE kibice mają również możliwość zakupu pojedynczych transmisji w modelu PPV. Kibice mogą wykupić dostęp do wybranej transmisji na żywo za pośrednictwem centrów meczowych dostarczanych przez STATSCORE. Po zakupieniu i wpisaniu specjalnego kodu aktywowany jest dostęp do transmisji, która wyświetla się w playerze udostępnianym przez Polsat Box Go. Wybraną transmisję można oglądać w przeglądarkach internetowych na komputerze lub telefonie z systemem Android. Na zakupach dokonywanych przez kibiców zyskają kluby. Istotna część przychodów z każdej transakcji zasila budżet klubu, w którego centrum meczowym dokonany został zakup.

Cena transmisji PPV: 10 zł.

Wykup transmisję w PPV [https://bit.ly/F1L_PPV]

PPV – szczegóły techniczne

STATSCORE jako partner technologiczny projektu obsługuje zapytania techniczne dotyczące usługi PPV oraz proces reklamacji. Klienci zgłoszenia mogą wysyłać przez formularz znajdujący się na stronie https://helpdesk-ppv.statscore.com/. 

Kibice zainteresowani skorzystaniem z usługi PPV proszeni są zapoznanie się z zestawieniem najczęściej zadawanych pytań:

https://statscore.atlassian.net/wiki/spaces/OTTPLP/pages/3142647813/FAQ

Gdzie znajdę kod dostępu do meczu?

Kod dostępu zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Mail powinien dotrzeć na skrzynkę maksymalnie po kilku minutach po zaksięgowaniu wpłaty. Tytuł wiadomości to: Twój kod dostępu do meczu w usłudze PPV.

Czy mecze wideo dostępne są w aplikacji iOS lub Android?

Aplikacja mobilna dla usługi PPV nie jest dostępna. Aby oglądać mecz na smartfonie, należy wykorzystać przeglądarkę internetową i wejść pod konkretny adres internetowy, na którym dostępna jest transmisja. Obsługiwane są tylko przeglądarki w telefonach z systemem Android. 

źródło: 1liga.org / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora