Z przyjemnością informujemy, że najbliższy mecz Lechii Gdańsk z Arką Gdynia w ramach rozgrywek Fortuna 1. ligi został objęty patronatem przez serwis LegalniBukmacherzy.pl W derbach Trójmiasta “Legalni” grają razem z Lechią Gdańsk! Serwis ten specjalizuje się w zakładach bukmacherskich, dostarczaja informacje na temat legalnych operatorów, rodzajów zakładów, typów oraz kursów, a także organizuje akcje specjalne. Na nadchodzące weekend oficjalny partner klubu przygotował akcję dla kibiców Biało-Zielonych: możecie typować zwycięstwo Lechii w Derbach Trójmiasta po kursie 100.00 a także zgarnąć okazjonalną koszulkę!

Jak odebrać kurs 100.00 na Lechię i zgarnąć dedykowaną koszulkę?

Poniżej opisujemy jak skorzystać z promocji LVBET, przygotowanej specjalnie dla nowych użytkowników:

  • Zarejestruj się u legalnego bukmachera LVBET z kodem VIPLB i zaznaczyć zgody marketingowe oraz wpłać min. 20 zł. Warto jednak wpłacić co najmniej 50 zł, aby otrzymać derbową koszulkę.
  • Następnie należy postawić za dokładnie 1 zł na zwycięstwo Lechii z Arką po standardowym kursie za środki depozytowe lub za bonus od wpłaty.
  • Wygrywasz? Twój kurs zostaje podbity do 100.00. Dzięki temu na twoje konto trafia bonus 100 zł! Zostanie on wypłacony w poniedziałek do 17:00.
  • Otrzymany bonus wymaga tylko 1-krotnego obrotu po kursie min. 1.75. Bonus będzie ważny 30 dni.

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.