lechia

Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu zmiana przepisów, rekomendacja projektu przez Ekstraklasę SA, co za tym idzie kwestia dopracowania systemów związanych z wprowadzeniem Karty Kibica, powodują, iż sympatycy Lechii będą nadal mogli kupować jednorazowe bilety na mecze Biało-Zielonych. Decyzja zarządu dotyczy spotkań rozgrywanych w Gdańsku do końca rundy jesiennej sezonu 2011/12.

Dodatkowymi czynnikami wpływającymi na taką decyzję była analiza sytuacji po dwóch rozegranych na PGE Arenie meczach oraz liczne prośby kibiców Biało – Zielonych jakie docierały do Klubu. Bilety jednorazowe dla osób bez Kart Kibica będą sprzedawane wyłącznie w kasach przy stadionie PGE Arena.

Lechia nadal będzie rozwijała projekt Karty Kibica i promowała jej wyrabianie. Karty będą docelowo obligatoryjnym wymogiem, dla osób, które będą chciały przychodzić na mecze Biało – Zielonych. Poza tym posiadanie i jak najszybsze wyrobienie Karty Kibica wiąże się z określonymi korzyściami i ułatwieniami.

Tylko posiadacze Kart mogą:
• kupować karnety na rundę i cały sezon
• kupować bilety na poszczególne mecze na Wyspach Lechii. [Zobacz lokalizacje i godziny otwarcia Wysp Lechii ] • kupować bilety jednorazowe i karnety w Internecie, w serwisie kupbilet.lechia.pl, bez konieczności wychodzenia z domu.  Zobacz jak kupić karnet w Internecie.
• płacić za możliwość wjazdu na parking przy stadionie w dniu meczu

Poza tym tylko Karty Kibica uprawniają do dokonywania płatności i doładowań w stadionowym systemie płatności bezgotówkowej cashless. Fani, którzy będą przychodzili na mecze, a nie będą mieli Kart Kibica muszą pamiętać, że w tym wypadku płatności w kioskach gastronomicznych będą mogli dokonywać tylko przy pomocy zwykłych kart bankowych, szczególnie z funkcją PayPass.
Nie jest też wykluczone, że w niedalekiej przyszłości z posiadaniem Karty Kibica będą wiązały się kolejne korzyści dla fanów, nad którymi Klub cały czas pracuje, dlatego nie warto zwlekać z jej wyrobieniem.

Źródło: Lechia.pl