Trwa sprzedaż biletów na mecz towarzyski z Karpatami Lwów. Wejście dla karnetowiczów darmowe, pozostali kibice mogą kupić bilety za 5 zł. Mecz towarzyski z Karpatami Lwów odbędzie się 9 września o godz. 18.30 na Stadionie Energa Gdańsk.

Przed meczem Klub zaplanował szereg atrakcji. Już od godz. 11 odbędzie się zakończenie sezonu foodtruckowego, a dzieci będą mogły bawić się na dmuchańcach czy pograć w piłkę na specjalnych boiskach.

Wszyscy posiadacze karnetów na sezon 2018/2019 oraz jesień 2018 otrzymają darmowy kod voucherowy do wymiany na bilet na Trybunę Żółtą*!

Pozostali kibice będą mogli kupić bilety w cenie 5 zł (również na Trybunę Żółtą) na bilety.lechia.pl oraz przed meczem w kasach biletowych, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży, salonikach prasowych Kolporter i sklepie FanStore Lechia.

*Kod voucherowy upoważnia do wymiany na jeden darmowy bilet na Trybunę Żółtą na mecz z Karpatami Lwów (nazwa vouchera: Karpaty Lwów). Numer Vouchera można sprawdzić logując się na swoje konto (twoje konto, zakładka vouchery).

Voucher można zrealizować stacjonarnie we wszystkich punktach sprzedaży biletów na mecze Lechii oraz on-line w systemie biletowym Lechii bilety.lechia.pl. Aby skorzystać z kodu należy go wpisać w podsumowaniu transakcji zakupu biletu na piątkowy mecz (pozycja „użyj voucher”) cena zostanie zredukowana do 0 zł.

Kibiców zmotoryzowanych informujemy, iż opłata parkingowa jest taka sama jak na mecze ligowe i wynosi 15zł [zobacz szczegóły]

źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora