Zarząd klubu wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców, postanowił przyjechać do miast-fanklubów i przyjmować zgłoszenia do Karty Kibica.

Jak wiadomo, Karta Kibica Lechii Gdańsk ma być obowiązkowym dokumentem potwierdzającym tożsamość fana na nowym stadionie PGE Arena. Oznacza to, że wszyscy kibice muszą udać się do specjalnych punktów, w których wyrobienie karty będzie dostępne. O ile Gdańszczanie nie będą mieli problemów z znalezieniem czasu na te formalności, to fani Lechii z innych miast mogą mieć z tym kłopot.

Klub otworzy więc mobilne punkty w miastach, które zadeklarowane są jako oficjalny Fan Club Biało-Zielonych. Już w niedzielę, 19 czerwca, przedstawiciele Lechii, będą czekać na fanów w Pszczółkach w godzinach od 13 do 15 (Hotel Gregor, ul. Tczewska 1A), oraz w Dzierzgoniu, od 16 do 19 (Belfer PUB, ul. Przemysłowa 1)

W najbliższych dniach pojawią się także w kolejnych miastach, 28 czerwca, na pewno będzie to Tczew. Koszt wyrobienia zwykłej karty to 10 zł, karty z dostępem do płatności - 25 zł. Trzeba ze sobą zabrać jakikolwiek dokument tożsamości. Może to być dowód osobisty bądź paszport.

Źródło: Własne/Lechia.pl