W sobotę 8 lipca wszystkich kibiców Biało-Zielonych zapraszamy na plac przy Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance.

Tam odbędzie się uroczysta prezentacja Lechii Gdańsk przed nowym sezonem Ekstraklasy. Klub przygotował dla Kibiców wiele atrakcji. Początek imprezy o godz. 17.

Plac na Ołowiance otwarty będzie już od godz. 16. O tej godzinie rozpoczną funkcjonowanie stoiska z pamiątkami i gadżetami Biało-Zielonych, a także punkty gastronomiczne. Na najmłodszych kibiców czekać będzie strefa dla dzieci z maskotką Lechii Gdańsk – Lwem.

O godz. 17 zaplanowano start prezentacji Lechii Gdańsk na scenie. Jako pierwsi kibicom zaprezentują się piłkarze Akademii Lechii Gdańsk wraz ze sztabem szkoleniowym, a po nich na scenie zjawią się piłkarze pierwszego zespołu Lechii wraz z trenerami. Wtedy zaprezentowane zostaną również nowe koszulki, w których Biało-Zieloni grać będą w Ekstraklasie. Po zakończeniu prezentacji nowe koszulki będzie można zakupić na stoisku z pamiątkami Lechii Gdańsk, zaś piłkarze rozpoczną rozdawanie autografów.

W trakcie imprezy dla fanów przygotowano szereg konkursów, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy na Ołowiankę na plac przy Filharmonii Bałtyckiej. Bądźcie z nami 8 lipca na prezentacji Lechii Gdańsk!

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora