Wszystkich kibiców Lechii Gdańsk zapraszamy na oficjalną prezentację drużyny przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017.

W piątek 8 lipca na scenie przy Targu Węglowym zaprezentowane również zostaną nowe stroje meczowe Biało-Zielonych. Sympatyków Lechii zapraszamy już od 17.30.

Od 17.30 fani Biało-Zielonych będą mogli wziąć udział w licznych konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. W tym czasie będą już czynne punkty gastronomiczne, a także sklep Lechii Gdańsk i New Balance, w którym będzie można nabyć odzież oraz obuwie w dedykowanej gdańskiej drużynie Biało-Zielonej linii kolorystycznej.

W części głównej piątkowego wydarzenia kibicom zaprezentują się najpierw gracze Akademii Lechii Gdańsk, którzy w sezonie 2016/2017 występować będą w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, zaś po nich na scenie zjawią się piłkarze pierwszego zespołu Lechii wraz ze sztabem szkoleniowym. Wtedy również zaprezentowane zostaną nowe koszulki, w których Biało-Zieloni grać będą w Ekstraklasie. Po zakończeniu prezentacji będą one dostępne w sprzedaży w sklepie Lechii Gdańsk i New Balance.

Po zejściu piłkarzy ze sceny kibice Lechii będą mieli możliwość wzięcia autografów od zawodników gdańskiej drużyny. Zwieńczeniem prezentacji będzie koncert zespołu Golden Life, który rozpocznie się ok. godz. 21.

a tak wyglądała prezentacja 12 lat temu

źródło: Lechia.pl