Spotkanie Lechii Gdańsk z Ruchem Chorzów (9 kwietnia, godz. 18) to ostatni mecz Biało-Zielonych w rundzie zasadniczej Ekstraklasy.

Wszystkich kibiców gdańskiej drużyny zachęcamy do zakupu biletów na to spotkanie. Wejściówki dostępne są w Internecie i w stacjonarnych punktach sprzedaży. Bilety na mecze Lechii kupicie również dzięki specjalnej mobilnej aplikacji Bilety Lechia Gdańsk.

Podopieczni Piotra Nowaka walczą o miejsce w pierwszej ósemce Ekstraklasy na koniec sezonu zasadniczego. W tej walce potrzebują głośnego dopingu swoich kibiców. Kup bilet na mecz Lechia – Ruch już dzisiaj, a 9 kwietnia o godz. 18 zasiądź na trybunach Stadionu Energa Gdańsk i wspieraj Biało-Zielonych!

Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony internetowej bilety.lechia.pl, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży i wybranych salonach Kolportera na terenie całego kraju.

Bilety na mecz Lechia – Ruch możecie nabyć również dzięki specjalnej aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk, którą możecie pobrać w sklepie Google Play.

Jak korzystać z aplikacji Bilety Lechia Gdańsk?

Po bezpłatnym pobraniu aplikacji ze sklepu Google Play, a następnie jej uruchomieniu logujemy się w aplikacji tymi samymi danymi logowania jakie posiadamy w systemie biletowym na bilety.lechia.pl. W przypadku ich braku zakładamy nowe konto.

Następnie wybieramy mecz, na który chcemy się wybrać, sektor i miejsce, a następnie rodzaj biletu. W przypadku wyboru kilku miejsc lub zakupu biletu dla innej osoby uzupełniamy w podsumowaniu numery PESEL.

Kolejny krok to już dokonanie płatności. Mamy możliwość dodania karty płatniczej, przelewu bezpośrednio z banku lub zapłaty z konta PayU.

Po natychmiastowym zaksięgowaniu płatności bilet zostaje przypisany do konta i nabity na Kartę Kibica, za pomocą której, przy zakupionej w ten sposób wejściówce, wchodzimy na stadion.

Jak działa aplikacja Bilety Lechia Gdańsk?

Przypominamy, że na mecz Lechii z Ruchem będzie można dojechać, korzystając z aplikacji Uber.

Uber przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników aplikacji – po wpisaniu kodu LECHIAGDANSK zyskają oni 60 złotych do wykorzystania na dwa przejazdy, ważne do 30 grudnia br. Usługa działa na terenie Trójmiasta, ale także Warszawy, Poznania, Wrocławia i Krakowa, gdzie także można skorzystać z Ubera.

Uber wesprze też prowadzoną przez klub razem z kibicami akcję crowdfundingową. Dołoży się do powstania murali przedstawiających najpopularniejszych piłkarzy 70-lecia Biało-Zielonych - Romana Korynta oraz Zdzisława Puszkarza. Każdy nowy użytkownik, który skorzysta z przejazdu po wpisaniu hasła LECHIAGDANSK, to dodatkowa złotówka na ten projekt.

Link do rejestracji z kodem

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora