Już 9 lutego Biało-Zieloni wznowią zmagania w LOTTO Ekstraklasie. W pierwszym wiosennym meczu Lechia zagra w Gdańsku z Pogonią Szczecin. Ruszyła właśnie sprzedaż biletów.

Wejściówki na mecz z Pogonią Szczecin są tradycyjnie do nabycia online na bilety.lechia.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, salonikach prasowych Kolporter i sklepie FanStore Lechia Gdańsk.

Warto dodać, że na ten mecz trwa mobilizacja w Szczecinie. Kibice Pogonii zamówili 1948 biletów i raczej zrobią wszystko, by licznie stawić się w Gdańsku. Okoliczność ta będzie zapewne dodatkowym smaczkiem, jeśli oczywiście Wojewoda nie pokrzyżuje im planów.

ceny biletów

Przypomnijmy, że w tym sezonie obowiązują nowości:

  • przebudowano kategorie biletowe,
  • przywrócono zniżki na trybunie żółtej i czerwonej,
  • wprowadzono 20% rabat przy zakupie biletów grupowych (minimum 4 bilety w transakcji),
  • obniżono ceny biletów normalnych!

sektory stadion energa

W zależności od zapełnienia sektorów, Klub zastrzega sobie prawo do wyłączania sektorów ze sprzedaży karnetów i biletów na wskazane mecze.

W sezonie 2018/2019 ulgi przysługują:

  • dzieciom do lat 13,
  • młodzieży uczącej się,
  • studentom do 26 roku życia,
  • seniorom w wieku powyżej 60 lat.

*Ulgi nie łączą się ze sobą.

Karta Dużej Rodziny

Dodatkowo obowiązuje 20% zniżki od cen zakupu biletów na trybunach kategorii IV dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, a dzieci do lat 6 mają możliwość wejścia na mecz bezpłatnie, bez zajmowania osobnego krzesełka (mecz mogą oglądać na kolanach u rodziców).

Karta Mieszkańca

Na ten mecz obowiązuje limit 200 biletów dla posiadaczy Karty Mieszkańca.

Karnety

Przypominamy, że cały czas możecie kupić karnety na wiosnę 2019, które obejmują mecze rundy zasadniczej oraz finałowej. Dzięki karnetowi, będziecie mogli zobaczyć osiem lub nawet dziewięć meczów na Stadionie Energa Gdańsk.

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora