Od czwartku 18 sierpnia wszyscy kibice Lechii Gdańsk mogą przystąpić do wyjątkowego programu lojalnościowego stworzonego z myślą o fanach Biało-Zielonych przez sponsora klubu firmę Lyoness.

Rób zakupy, które otrzymasz zwrot części wydatków, zbieraj punkty i zdobądź ekskluzywną Kartę Kibica Lechii Gdańsk z funkcją Cashback.
Sercem Programu Cashback Lechii Gdańsk są różnorodne możliwości robienia zakupów u ponad 60 tysięcy partnerów handlowych z całego świata w różnych branżach - spożywczej, elektronicznej, odzieżowej, motoryzacyjnej, restauracyjnej itp.

Dzięki uczestnictwu w programie każdy kibic Biało-Zielonych może uzyskać liczne korzyści. Bez znaczenia, czy dokonujesz zakupów w formie tradycyjnej, czy online, za zakupy u każdego partnera handlowego otrzymujesz do 5% zwrotu wydanej kwoty w formie Cashback, a także punkty, dzięki którym można oszczędzać pieniądze, korzystając z dostępnych ofert zwanych Deals.

Na uczestnictwie w programie nie korzystasz wyłącznie Ty. Pamiętaj, że 1% wartości Twoich zakupów jest przeznaczony na szkolenie młodych piłkarzy w Akademii Lechii Gdańsk.

Udział w programie Cashback Lechii Gdańsk jest bezpłatny. Dodatkowo za 12 złotych możesz uzyskać wyjątkową Kartę Kibica z funkcją Cashback, której można używać nie tylko podczas robienia zakupów u naszych partnerów handlowych. Służy ona również jako nośnik biletu lub karnetu i dzięki niej można wejść na Stadion Energa Gdańsk na mecze Biało-Zielonych.

Zarejestruj się już dziś w programie Cashback Lechii Gdańsk, wyrób Kartę Kibica z funkcją Cashback i ciesz się radością zakupów. Wspieraj młode talenty z Akademii Lechii Gdańsk.

Wszelkie szczegóły dotyczące programu Cashback Lechii Gdańsk, a także użytkowania Karty Kibica z funkcją Cashback oraz rejestracja w programie wraz z instrukcją krok po kroku znajdują się na stronie cashback.lechia.pl

Cashback.lechia.pl

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora