Trybuny pełne rodzin z dziećmi. Jasny system ulg i zniżek. Bilety dostępne na każdą kieszeń i w konkurencyjnych cenach w Ekstraklasie.

Takie cele przyświecały Lechii przy tworzeniu cennika na nowy sezon 2015/2016. Mamy nadzieję, że zarówno kibice kupujący bilety jednorazowe na mecz jak i karnetowicze będą zadowoleni. Zwłaszcza karnetowicze, dla których klub przygotował w tym roku wiele promocji!

To właśnie karnetowicze od lat pokazują swoje ogromne przywiązanie do ukochanej drużyny. Dlatego też Klub przygotował dla swoich najwierniejszych kibiców specjalną ofertę, zapewniającą najwięcej korzyści!

 • Kupując karnet na sezon kibic dostanie w tym roku aż 5 biletów za darmo! Kupując karnet na jedną rundę – 3.
 • Ceny na Lechię konkurują z innymi w Ekstraklasie - karnety zaczynają się już od 165 złotych na sezon; 95 zł na rundę (ulgowe).
 • Ulgi wprowadzone w tym roku są w wysokości 50% na cały stadion i obejmują: dzieci, uczniów i studentów (do 26 roku życia) oraz seniorów (powyżej 60 roku życia). Maluchy do lat 6 wchodzą na mecze Lechii z darmo.
 • Oszczędności kibica kupującego karnety to od 41 zł do aż 310 złotych w roku! A nawet więcej!
 • Jeśli na mecze będzie chciała przychodzić rodzina (choćby tylko tata i dziecko) będzie mogła kupić karnet rodzinny z dodatkową zniżką 25%! Karnety rodzinne można zakupić całym stadionie.
 • Jeśli karnet taki wykupi się na specjalnej trybunie rodzinnej (od tego sezonu dół i góra trybuny niebieskiej) do zniżek dojdą vouchery uprawniające do odbioru prezentów na Wyspach Lechii!
 • Karnet na raty (od 300 zł). Przy zakupie internetowej w systemie PayU można wybrać liczbę rat na jaką rozłoży się zakup. Nie martwimy się jednorazowym wydatkiem, a nadal oszczędzamy kupując karnet i korzystając z przygotowanych dla karnetowiczów promocji!
 • Nie musisz posiadać Karty Kibica, aby kupić karnet! Dokonaj zakupu i wydrukuj bilet na poszczególne mecze w domu!
 • kupiłeś karnet, a nie pasuje Ci termin danego meczu? Karnet na sezon możesz przekazać na wybrany mecz dowolnej osobie (przez system bilety.lechia.pl lub stacjonarnie) – maksymalnie cztery razy na sezon i dwa razy na rundę!

TYLKO KARNETOWICZE mogą skorzystać z trzech SUPER OFERT!

 1. Otrzymanie biletu na mecz Lechii z Schalke za darmo! Do tego prezentu uprawnia zakup karnetu na cały sezon (na miejsce w tej samej strefie cenowej co zakupiony karnet)
 2. Zniżki 50% na zakup biletu na Schalke – przy zakupie karnetu na rundę jesienną
 3. Koszulka meczowa w przedsprzedaży i w promocyjnej cenie 100 zł – tylko dla karnetowiczów!

Ta ostatnia korzyść jest wyróżnieniem dla kibiców, stale związanych z klubem. Koszulki meczowe stworzone na sezon 2015/2016 wracają do korzeni. Popularne pasiaki są wyborem kibiców i zostały stworzone z dbałością o szczegóły, ze specjalną naszywką przypominającą o 70-leciu klubu. W wolnej sprzedaży koszulki będą dostępne dopiero od 17 lipca w cenie 179 zł, jednak już dziś mogą je mieć w domu osoby, które zakupią karnet na cały sezon 2015/2016 płacąc jedyne 100 zł za swoją koszulkę!

Nowe ceny biletów – przejrzyście, korzystnie, rodzinnie!

 • Od nowego sezonu zmieniamy ceny i strefy na stadionie. Z prawie sześciu wchodzimy w trzy strefy cenowe: I - trybunę czerwoną (górne sektory 1 i 2) II - trybunę żółtą oraz III -  trybunę zieloną i niebieską – te ostatnie dwie w tej samej cenie.
 • Już nie tylko na trybunie niebieskiej, ale na każdej na której kibic chce z rodziną oglądać mecz, obowiązywać będzie 25% zniżka rodzinna.
 • Specjalną trybunę rodzinną (niebieska) obfitującą w atrakcje dla dzieci, rozszerzamy również o górne sektory! Dodatkowo dodajemy prezent dla rodzin w postaci vouchera o wartości 10 zł na zakupy w sklepach Lechii dokładanego do każdego rodzinnego biletu kupionego na tę trybunę!
 • Bilety zniżkowe z ulgą aż 50% kupią w tym sezonie: dzieci do lat 16, uczniowie i studenci, seniorzy.
 • Z 4 meczów o podwyższonej kategorii cenowej przechodzimy na 2. Ceny wyższe o 10 zł, będą mieć w tym sezonie bilety tylko: Lechia vs Legia i Lechia vs Lech.

Klub zarezerwował w systemie miejsca zajmowane przez posiadaczy karnetów na sezon 2014/2015 i wiosnę 2015. Swoje ulubione miejsce na trybunie będzie można wykupić  do 12 lipca bez obawy, że ktoś inny je zajmie. Od 13 lipca niewykupione miejsca z rezerwacji przejdą do otwartej sprzedaży. Pozostałe miejsca, poza rezerwacją, są już od dziś w sprzedaży otwartej dla wszystkich kibiców.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora