Piłkarze Lechii Gdańsk swoje spotkanie z Legią Warszawa rozegrają 19 marca o godz. 18 na Stadionie Energa Gdańsk.

Już teraz mecz Biało-Zielonych z drużyną ze stolicy cieszy się olbrzymim zainteresowaniem kibiców. W ciągu pierwszych 24 godzin sprzedaży biletów rozeszło się ponad 1000 wejściówek.

Bilety na spotkanie Lechia - Legia możecie kupować od wtorku 28 lutego. Wejściówki na mecz dostępne są na stronie bilety.lechia.plw aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Ich wykaz znajduje się TUTAJ

- Ponad 1000 sprzedanych biletów na mecz w ciągu 24 godzin to historycznie najlepszy wynik jaki udało nam się osiągnąć na starcie sprzedaży wejściówek. Warto również zauważyć, że do meczu mamy jeszcze ponad 2,5 tygodnia. Jeżeli trend sprzedażowy utrzyma się do dnia meczu z Legią, o pełne zapełnienie stadionu nie musimy się martwić - podkreśla kierownik działu sprzedaży biletów Tomasz Mielewczyk.

Oprócz wejściówek na samo spotkanie Lechia - Legia w sprzedaży znajdują się pakiety na wszystkie trzy mecze Biało-Zielonych na Stadionie Energa Gdańsk w rundzie zasadniczej Lotto Ekstraklasy, tj. mecze z Legią, Zagłębiem Lubin i Arką Gdynia. Nabywcy pakietu biletów do wejściówek otrzymają voucher na zakupy w FanStore Lechia New Balance.

Cennik pakietów na mecze Lechii Gdańsk z Legią, Zagłębiem i Arką

Trybuna

Bilet Normalny

Bilet Ulgowy

Czerwona

210 PLN

105 PLN

Żółta

150 PLN

75 PLN

Zielona

90 PLN

45 PLN

Niebieska

105 PLN

60 PLN

Historia spotkań z Legią Warszawa

Cennik biletów na mecze Lechii Gdańsk w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017

Trybuna

Bilet Normalny

Bilet Ulgowy

Czerwona

70 PLN

35 PLN

Żółta

50 PLN

25 PLN

Zielona

30 PLN

15 PLN

Niebieska

35 PLN

20 PLN

Bilety na spotkania z Legią i Arką są w takich samych cenach, jak na pozostałe mecze Biało-Zielonych!

Bilety w pakietach sprzedawane są wyłącznie na dolny poziom trybun. Voucher w FanStore Lechia New Balance zrealizować będzie można do końca marca po dokonaniu zakupów za co najmniej 60 zł. Voucher obejmuje wszystkie produkty nieobjęte promocją.

Voucher będą mogły otrzymać również te osoby, które zakupiły bilety na mecz z Legią i Arką w przedsprzedaży i zdecydują się dokupić bilet na spotkanie z Zagłębiem.

Po dokonaniu zakupu biletów voucher można pobrać z profilu w systemie biletowym i okazać w FanStore Lechia New Balance. W przypadku jego braku wystarczy podać imię, nazwisko i datę urodzenia celem weryfikacji.

Posiadaczy karnetów zachęcamy do korzystania ze stałych zniżek, wynoszących do 15%. Szczegóły TUTAJ

ZNIŻKI:

Bilet ulgowy mają prawo zakupić:

  • dzieci do lat 16
  • młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia (warunkiem jest weryfikacji aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej – kupujesz przez Internet, prześlij skan legitymacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby aktywować zniżkę do końca jej ważności)
  • osoby powyżej 60 roku życia
  • dzieci do lat 6 wstęp darmowy

PAKIETY DODATKOWE:

  • 20% za zakup  w pakiecie rodzinnym (opiekun + dziecko do lat 16 -1+1, 1+2, 1+3, 2+1, 2+2, 2+3) – dotyczy płatnych biletów w transakcji
  • 20% za zakup na Kartę Dużej Rodziny (tylko zakup indywidualny)
  • Pakiety dodatkowe nie łączą się z sobą i obowiązują jedynie w sektorze rodzinnym

SEKTOR RODZINNY:
Trybuna rodzinna – sektory G, H, I, J, 3, 4, 5, 6, 7, 8 – to strefa przygotowana specjalnie dla dzieci i ich rodziców.
Warunkiem zakupu biletów i karnetów jest: zakup w pakiecie opiekun + dziecko do lat 16 (1+1, 1+2, 1+3, 2+1, 2+2, 2+3)
Sprzedaż prowadzona jedynie w pakietach rodzinnych.

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora