Chociaż sobotni mecz z Barceloną został odwołany nie z winy Lechii, klub przygotował specjalną ofertę dla osób, które nabyły wejściówki na Super Mecz.

Każda osoba, która w punkcie dystrybucji wejściówek Lechii Gdańsk okaże bilet na mecz z Barceloną, będzie mogła zakupić bilet na poniedziałkowy mecz ligowy Lechii z Podbeskidziem (początek o godz. 18.00) za pół ceny.

W piątek wieczorem organizator Super Meczu – agencja Polish Sport Promotion – poinformował Lechię, że sobotnie spotkanie z Barceloną nie dojdzie do skutku. Klub postanowił jednak, że dla swoich kibiców z Pomorza, jak i innych osób, które wybierały się specjalnie na ten mecz, zaproponować specjalną obniżkę cen na poniedziałkową inaugurację sezonu w T-Mobile Ekstraklasie.

Od niedzieli osoby, które mają bilety na odwołane spotkanie z Barceloną i okażą je wraz z dokumentem tożsamości w punkcie sprzedaży wejściówek Lechii, będą mogły kupić jednorazowy bilet na spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała za 50% ceny (dostępne wszystkie sektory, zniżka obowiązuje tylko biletów normalnych i nie łączy się z innymi ulgami).

Posiadacze Karty Kibica Lechii Gdańsk mogą takiego zakupu dokonać w kasach przy stadionie PGE Arena Gdańsk oraz na Wyspach Klubu w gdańskich galeriach i centrach handlowych.

Ci natomiast, którzy takich kart nie posiadają, a wybierają się po raz pierwszy na mecz Lechii, mogą kupić bilet na poniedziałkowy mecz wyłącznie w kasach przy stadionie.

Uwaga! Promocja nie łączy się z innymi zniżkami i rabatami.

Harmonogram pracy kas przy stadionie PGE Arena Gdańsk
- niedziela 21 lipca w godz. 9.00-19.00, w pawilonie kasowym od strony ul. Żaglowej

Sprzedaż w dniu meczu - w poniedziałek 22 lipca
- od godz. 9.00 w pawilonie kasowym od strony ul. Żaglowej do zakończenia pierwszej połowy meczu;
- od godz. 16.00 w pawilonie kasowym od strony ul. Uczniowskiej do zakończenia pierwszej połowy meczu.

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora