Od 19 sierpnia trwa sprzedaż biletów na mecz Lechia - Jagiellonia, który zaplanowano 18 września o godzinie 18 na Stadionie Energa Gdańsk.

Od samego początku na to spotkanie obowiązuje specjalna cena biletów - 5 zł (na każdy sektor z wyłączeniem strefy Prestige). Wejściówki w tej cenie w sprzedaży będą jeszcze do 10 września. Później zacznie obowiązywać standardowy cennik.

Przypominamy, że dochód zostanie przekazany na rzecz poszkodowanych w niedawnej nawałnicy na Pomorzu. Wybrany zostanie konkretny cel, po konsultacji z koordynatorami akcji pomocy.

– Wszystkich dotknęła tragedia tych ludzi, dlatego już przed ostatnim meczem, organizując zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci z rejonów objętych kataklizmem, okazaliśmy swoją pomoc. Teraz postanowiliśmy pójść krok dalej. Będzie też można dodatkowo wesprzeć akcję, wrzucając datki do puszek, z którymi w okolicach stadionu krążyć będą wolontariusze. Hasło "Cała Lechia zawsze razem" obowiązuje niezależnie od okoliczności. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion – mówi Maciej Bałaziński, wiceprezes Lechii Gdańsk.

Jeśli chodzi o posiadaczy karnetów, to vouchery, które otrzymaliście Państwo na swoje konta, można wymienić na jeden bilet dla osoby towarzyszącej na mecz z Jagiellonią Białystok, do 18 września włącznie. Szansę włączenia się do akcji pomocy poszkodowanym otrzymacie poprzez wrzucenie pieniędzy do jednej z puszek, roznoszonych przez wolontariuszy.

Bilety najłatwiej można kupić przez internet na stronie bilety.lechia.pl! Można również skorzystać ze stacjonarnych punktów sprzedaży: adresy punktów do znalezienia TUTAJ

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora