Na najbliższe spotkanie piłkarskie na PGE ARENIE przygotowano dla kibiców prawdziwą gratkę!

Każdy kto wybierze się na mecz przyjaźni pomiędzy Lechią i Śląskiem Wrocław, w sobotę 25 października, będzie mógł skorzystać z atrakcji Fun Areny – paintball’a elektronicznego, gokartów i parku trampolin płacąc jedyne 5 zł za nie!

Fun Arena to czynne na stadionie od czerwca tego roku Centrum Rekreacyjno-Sportowe. To miejsce na zarówno indywidualną, rodzinną rozrywkę jak i na wyprawienie urodzin dziecku, na wieczory panieńskie i kawalerskie czy też na imprezy firmowe. 25 października od rana ma to być miejsce wielkiej zabawy dla wszystkich kibiców, dzięki specjalnej promocji przygotowanej przez najemców dla Lechii Gdańsk.

Tylko 5 zł za 5-10-15 minut szalonej zabawy na: gokartach-trampolinach- zoltarze! Normalnie za taką zabawę trzeba zapłacić dużo więcej. Tylko tego dnia i tylko za 15 zł będzie można mieć cały pakiet tych trzech atrakcji! Taką specjalną okazję i wyjątkową promocję na mecz przyjaźni przygotowali dla kibiców obu bratnich drużyn najemcy Fun Areny: PitStop i NoGravity. Fun Arena czekać będzie na miłośników dobrej zabawy już od godziny 10:00 i aż do 22:00.

Żeby zabawa była jeszcze bardziej przyjemna, Lechia przygotowała wyjątkowe ceny na bilety na mecz ze Śląskiem. Studenci będą mogli kupić je już za 50% ceny, zaś wszystkie dzieci gdańskich szkół podstawowych i kilkadziesiąt innych placówek spoza Gdańska, otrzymają od Lechii vouchery uprawniające do odbioru bezpłatnych wejściówek na mecz. 25 października nie będzie w Gdańsku lepszego miejsca do spędzenia wolnego czasu z rodziną! Zapraszamy! Sobota, 25 października, godz. 15:30.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora