Lechia Gdańsk podjęła współpracę z międzynarodową firmą LYONESS.

To nowy sponsor klubu, którego logo będzie od rundy wiosennej widniało na koszulkach Biało-Zielonych. Umowa obowiązuje do 31 grudnia 2018 roku.

– Negocjacje trwały od jakiegoś czasu i zakończyły się powodzeniem z korzyścią dla obu stron. Cieszymy się, że LYONESS dołączył do grona strategicznych partnerów naszego klubu. Rozumieliśmy się co do wzajemnych oczekiwań od początku rozmów. Wkrótce z naszym nowym partnerem uruchomimy program lojalnościowy, który Lechia Gdańsk wzbogaci o nowe i atrakcyjne dla fanów Biało-Zielonych funkcje – mówi Tomasz Koprowski, Brand Manager Lechii Gdańsk.

- Lechia Gdańsk jest klubem z wielkim potencjałem sportowym i nawiązując do hasła ”My tworzymy historię” jesteśmy dumni, że razem możemy ją tworzyć – mówi Rafał Pięta, Prezes Zarządu Lyoness Poland sp. z o.o. – Jesteśmy pod wielkim wrażeniem działań kibiców Lechii, zarówno crowdfundingowych jak i ich zaangażowania w różne akcje charytatywne. Głęboko wierzę, że czeka nas razem wiele wspaniałych momentów. Wspólnie z klubem przygotujemy program dla kibiców, który dodatkowo będzie wspierał rozwój młodych, utalentowanych zawodników Lechii – dodał.

Marka Lyoness obecna jest w Polsce od 2008 roku i zrzesza w naszym kraju ponad 213 tysięcy uczestników oraz ponad 8500 punktów sprzedaży. Na całym świecie, gdzie firma działa od 2003 roku, wspólnota zakupowa oraz program partnerski oferowane przez Lyoness liczą 5,3 miliona uczestników oraz ponad 50 tysięcy partnerów handlowych w 46 krajach.

Głównym przedmiotem działalności Lyoness jest obsługa i rozwój struktury zakupowej, opartej na partnerach handlowych oraz uczestnikach programu, którzy po przystąpieniu do niego nabywają prawo do otrzymania zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach naszych partnerów. W Polsce jest obecnie ponad 8500 takich punktów sprzedaży, a 1-5% od każdej wydanej tam kwoty wraca na konto bankowe uczestnika.

Każdy, kto wejdzie w posiadanie karty Lechia Cashback Card, będzie mógł nabywać towary i usługi u partnerów handlowych Lyoness korzystając jednocześnie z naszego nowego programu lojalnościowego. Rejestracja w programie jest bezpłatna.

Jeden procent wartości zakupów dokonywanych przez fanów Biało-Zielonych zostanie przeznaczony na wsparcie obiecujących talentów w Akademii Lechii Gdańsk.

Więcej informacji na temat programu Lechia Cashback Card przekażemy wkrótce.

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora