Wszystkich kibiców Lechii Gdańsk zapraszamy do zakupu karnetów na wiosenne spotkania Lechii Gdańsk w Lotto Ekstraklasie.

Dopinguj Biało-Zielonych w walce o Mistrzostwo Polski! Ceny karnetów zaczynają się od 80 zł.
Karnety na wiosnę 2017 obowiązują na pięć spotkań sezonu zasadniczego w Lotto Ekstraklasie oraz wszystkie mecze rundy finałowej (trzy lub cztery mecze, w zależności od miejsca drużyny w tabeli)

Ceny karnetów na spotkania Lechii Gdańsk w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017:

Zniżki na karnet ulgowy (-50%) przysługują:

  • dzieciom do lat 16
  • młodzieży uczącej się oraz studentom do 26 roku życia (warunkiem jest posiadanie aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej)
  • osobom powyżej 60 roku życia

Kibiców Biało-Zielonych zachęcamy do nabywania karnetów w pakietach dodatkowych

PAKIET RODZINNY – uprawnia do 20% zniżki na zakup karnetu w pakiecie rodzinnym opiekun + dziecko do lat 16 (1+1, 1+2, 1+3, 2+1, 2+2, 2+3)

KARTA DUŻEJ RODZINY – uprawnia do 20% zniżki na zakup karnetu indywidualnie z Kartą Dużej Rodziny). Uwaga! Sprzedaż karnetów w tym pakiecie odbywa się wyłącznie w oficjalnym punkcie sprzedaży Lechii na Stadionie Energa Gdańsk oraz w kasach biletowych w dniu meczu.

*Pakiety dodatkowe nie łączą się ze sobą.

Karnety na Trybunę Rodzinną

Trybuna Rodzinna na Stadionie Energa Gdańsk obejmuje sektory G, H, I, J, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i jest przygotowana specjalnie dla dzieci i ich rodziców. Warunkiem nabycia karnetu na Trybunę Rodzinną jest zakup w pakiecie rodzinnym - opiekun + dziecko do lat 16 (1+1, 1+2, 1+3, 2+1, 2+2, 2+3)

Klub zarezerwował w systemie miejsca zajmowane przez posiadaczy karnetów na rundę jesienną 2016. Swoje ulubione miejsce na trybunie będzie można wykupić do 6 lutego 2017 włącznie bez obawy, że ktoś inny je zajmie. Od 7 lutego niewykupione miejsca z rezerwacji przejdą do otwartej sprzedaży.

Karnety na mecze Lechii Gdańsk do kupienia w portalu bilety.lechia.pl, w wybranych salonikach prasowych Kolporter i punktach partnerskich – adresy wszystkich punktów sprzedaży znajdziesz TUTAJ

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora