Bilety na dwa ostatnie mecze Lechii Gdańsk w sezonie zasadniczym są już w sprzedaży.

Zachęcamy do zakupu wejściówek i dołączenia do programu lojalnościowego Oddany Lechista.
Mecze Biało-Zielonych na Stadionie Energa Gdańsk to gwarancja piłkarskiego widowiska na najwyższym poziomie. W tym roku podopieczni Piotra Nowaka strzelili w spotkaniach przed własną publicznością aż 13 bramek i sięgnęli po komplet punktów. Kolejnych efektownych trafień możemy spodziewać się w dwóch czekających Lechię meczach rundy zasadniczej w Gdańsku, w których Lechiści walczyć będą z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza oraz Ruchem Chorzów.

Kibiców Biało-Zielonych zachęcamy do zakupu wejściówek na oba spotkania, które są już dostępne w sprzedaży. Można je nabyć za pośrednictwem strony internetowej bilety.lechia.pl, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży i wybranych salonach Kolportera na terenie całego kraju. Szczegółową listę punktów sprzedaży biletów można znaleźć TUTAJ.

Przypominamy, że kupując regularnie wejściówki na mecze Lechii na Stadionie Energa Gdańsk zbieracie zniżki w programie Oddany Lechista. Dzięki naszemu programowi lojalnościowemu możecie uzyskać aż 30% upustu na bilety na domowe spotkania Biało-Zielonych, a także zniżki na gadżety w klubowym sklepie Lechii.

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora