Po słabej grze i średnich wynikach na najbliższym meczu z Pogonią zapowiada się słaba frekwencja.

Spece od Marketingu w klubie postanowili wyjść z bardzo ciekawą inicjatywą.

Ponad 26 tysięcy voucherów uprawniających do odbioru bezpłatnych biletów na mecz Lechii z Pogonią Szczecin, trafiło w ciągu ostatnich dwóch dni do wszystkich szkół podstawowych w Gdańsku. Tym samym każdemu uczniowi w klasach 0 – VI złożona została propozycja kibicowania Biało-Zielonym już w ten piątek. W niektórych szkołach zaproszenia roznosił sam Lew, maskotka Lechii Gdańsk, którego pojawienie się było bardzo radosną niespodzianką dla dzieci.

Kibicowanie to świetna zabawa i emocje sportowe, które jak raz się pokocha, będą już na stałe nam towarzyszyć – mówi Agnieszka Weissgerber PR i CSR Manager w Klubie. –  Na każdym meczu bardzo przyjemnie ogląda się dzieci kibicujące naszym zawodnikom. Wiemy, że może być ich jeszcze więcej i zachęcamy bardzo rodziców do sprawdzenia, jak fajnie jest na meczach Lechii organizowanych na PGE ARENIE.

Akcja rozwożenia voucherów po szkołach przeprowadzona została razem z Wydziałem Rozwoju Społecznego Miasta Gdańska. Delegacja Lechii była bardzo mile przyjmowana nie tylko przez dzieci ale i dyrektorów szkół. Szefowie gdańskich podstawówek obiecali rozdać vouchery w klasach i namawiać dzieci na udział w meczu.

Warto się na to zdecydować także dlatego, że klub zadbał o to, żeby dzieci znalazły dla siebie dodatkowe atrakcje na stadionie, jeszcze zanim na boisku zabrzmi pierwszy gwizdek. Na trybunie rodzinnej i żółtej znajdą się aż trzy strefy animacyjne z rozrywką przygotowaną specjalnie dla najmłodszych przez partnerów meczu: Magazyn „Together” rodzinna strona Trójmiasta i firmę eventową „Enjoy the game”.

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora