Kibiców Lechii Gdańsk zapraszamy po karnety na spotkania Biało-Zielonych w rundzie wiosennej 2018 w Lotto Ekstraklasie.

Karnety na rundę wiosenną obejmują wszystkie ligowe mecze Lechii na Stadionie Energa Gdańsk zarówno w sezonie zasadniczym, jak i w rundzie finałowej. Abonamenty są do nabycia w Internecie na stronie bilety.lechia.pl, w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk i w pozostałych punktach stacjonarnych. Ceny karnetów zaczynają się od 90 zł.

Ceny karnetów na mecze Lechii Gdańsk w rundzie wiosennej 2018

bilety

bilety

Korzyści wynikające z zakupu karnetu na mecze Lechii Gdańsk:

  • Karnet obowiązuje na wszystkie mecze wiosny 2018 w tym minimum trzy mecze rundy finałowej
  • Kupując karnet, minimum dwa mecze Lechii Gdańsk obejrzysz gratis! W przypadku, gdy Biało-Zieloni w rundzie finałowej Lotto Ekstraklasy zagrają cztery mecze na Stadionie Energa Gdańsk, wówczas liczba gratisowych spotkań wynosi trzy!
  • Kup karnet przez Internet, skorzystaj z opcji PŁACĘ PÓŹNIEJ i zapłać w ciągu 30 dni lub spłacaj w 3 lub 6 ratach miesięcznych! Celem skorzystania z tej opcji po przejściu do płatności wybierz PayU a następnie przejdź do metody płatności PŁACĘ PÓŻNIEJ

* opcja PŁACĘ PÓŹNIEJ dotyczy zakupów za kwotę minimum 100 zł, kwota maksymalna to 2000 zł

W rundzie wiosennej Lechia zagra na Stadionie Energa Gdańsk z:

WISŁĄ KRAKÓW, PIASTEM GLIWICE, BRUK-BET TERMALIKĄ NIECIECZA, LEGIĄ WARSZAWA, ARKĄ GDYNIA. Dodatkowo w rundzie finałowej Biało-Zieloni zagrają jeszcze trzy lub cztery mecze na stadionie w Gdańsku (w zależności od zajętego miejsca w tabeli na koniec sezonu zasadniczego)

  • Od cen karnetów odliczany jest rabat membership za posiadanie abonamentów w poprzednich sezonach (do 19%!)
  • Kupując karnet w pakiecie normalny + ulgowy kibic otrzymuje dodatkowe 25% rabatu od ceny zakupu (dotyczy tylko kategorii I i II)

Do 5 lutego włącznie aktywna jest rezerwacja miejsc dla posiadaczy karnetów Jesień 2017. Po tym terminie, wszystkie niewykupione miejsca zwolnione zostaną do sprzedaży otwartej.

GDZIE KUPIĆ KARNET?

źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora