15 maja o godzinie 20:30 na murawie zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający mecz przyjaźni Lechia Gdańsk vs Wisła Kraków.

Jeszcze zanim piłkarze wejdą na murawę kibice mogą pokazać swoją solidarność z potrzebującymi jak na prawdziwy mecz przyjaźni przystało.

Podobnie jak w ubiegłym roku i teraz Lechia chce zebrać środki czystości dla biedniejszych rodzin. Tym razem będą to rodziny z całego województwa pomorskiego. - Kibiców Lechii nie trzeba zachęcać do takich akcji, zawsze pokazują wielkie serce jeśli trzeba komuś pomóc, ale uznaliśmy, że nagradzać można – mówi Agnieszka Weissgerber Dyrektor ds. Komunikacji, Promocji i CSR w Lechii Gdańsk. – Dlatego dla pierwszych 15 kibiców, którzy przyniosą przynajmniej 3 rzeczy z listy potrzebnych artykułów, wolontariusze Stowarzyszenia Piękne Anioły, z którym przeprowadzamy tę akcję, będą mieli podwójne vouchery do wykorzystania na dowolny mecz Rundy Finałowej. Będziemy czekać na dary od kibiców w 3 miejscach, ogólnie więc chcemy rozdać 45 podwójnych voucherów.

Historia spotań z Wisłą Kraków

Źródło: wisla.krakow.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora