W poniedziałek treningi z pierwszym zespołem Lechii Gdańsk wznowił Jakub Wawrzyniak, który wrócił do Gdańska po urlopie po turnieju Euro 2016 we Francji.

Wawrzyniak wraz z reprezentacją Polski uczestniczył w turnieju finałowym mistrzostw Europy, który odbył się we Francji. Biało-Czerwoni doszli w nim do ćwierćfinału, w którym odpadli z późniejszym mistrzem Starego Kontynentu - Portugalią. Po zakończeniu udziału Polaków w Euro 2016 Wawrzyniak, wraz z drugim piłkarzem Lechii w reprezentacji Polski Sławomirem Peszką, otrzymali od trenera Piotra Nowaka czas na urlop.

W poniedziałek Wawrzyniak wznowił treningi z Lechią i przygotowuje się z drużyną do nowego sezonu Ekstraklasy, który rozpoczyna się w piątek. Tego dnia Biało-Zieloni zmierzą się z Wisłą Płock.
- Cieszę się, że dołączyłem do kolegów i mogę przygotowywać się do naszego pierwszego meczu w nowych rozgrywkach - przyznał Wawrzyniak. - Liczę, że w nowym sezonie dostarczymy naszym kibicom mnóstwo emocji, a przede wszystkim osiągniemy sukces, na który wszyscy w Gdańsku tak bardzo czekamy.

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora