Lechia Gdańsk - Hamburger SV

Pierwszy mecz Hanza Cup im. Romana Rogocza już w piątek na PGE ARENIE! Lechia Gdańsk stanie na przeciw HSV, jednego z najstarszych klubów Bundesligi. 5. września o godz. 19:00 na murawie zabrzmi gwizdek sędziego, ale na PGE ARENIE będzie można ciekawie spędzić czas już na długo przed tym momentem. A to za sprawą wyjątkowej promocji dla kibiców przygotowanej wspólnie przez Klub i FUN ARENĘ. Za jedyne 5 zł od atrakcji będzie można wypróbować ofertę nowego Centrum Rekreacyjno-Sportowego funkcjonującego na stadionie!

Razem z Wydziałem Rozwoju Społecznego wysłaliśmy zaproszenie do szkół i przedszkoli, alby włączyły się licznie w kibicowanie Lechii – mówi Janusz Biesiada, dyrektor marketingu Lechii Gdańsk – Mamy informację, że jest spore zainteresowanie tym meczem w szkołach i bardzo nas to cieszy. Liczymy na to, że oprócz uczniów przyjeżdżających ze swoimi klasami,  ze swoimi rodzicami przyjadą także inne dzieci. Stąd z myślą o całych rodzinach chcących uczestniczyć w tym wyjątkowym meczu, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną  ofertę wspólnie z najemcami FUN ARENY .

 

Oferta to rzeczywiście atrakcyjna i wyjątkowa, bo tylko tego dnia, trzy główne atrakcje FUN ARENY: gokarty elektryczne PitStop, park trampolin NOGRAVITY i paintball elektroniczny ZOLTAR Apokalipsa dostępne będą za jedyne 5 zł!

 

Już na dwie godziny przed meczem będziemy czekać na kibiców, którzy zechcą zabawić się u nas – mówi Jarosław Jezusek, właściciel ZOLTARA i NOGRAVITY – Żeby więcej osób mogło skorzystać z tej promocji przygotowaliśmy wejścia na nasze atrakcje w czasie 5, 10 i 15 minut – dodaje Sylwester Bożęcki, właściciel PitStop’u.

 

Przez 5 minut będzie można pojeździć na gokartach, przez 10 minut – wyszaleć się na trampolinach i to wszystko za jedyne 5 zł! Również tylko 5 zł trzeba będzie zapłacić, żeby powalczyć ze sobą przez 15 minut w paintball elektroniczny ZOLTAR Apokalipsa!

 

Taka promocja dostępna będzie dla każdego posiadacza biletu na mecz Lechii z Hamburger SV. Również uczniowie, którzy przyjadą na stadion kibicować z klasą, będą oczywiście mogli z niej skorzystać. Zanim dzieci usiądą na trybunie przygotowane do gorącego dopingu z hasłami reklamującymi swoje szkoły, będą mogły wyszaleć się właśnie w FUN ARENIE. A po kibicowaniu będzie czas na kolejną radość – bo dwie placówki wygrają wyjątkowe nagrody przygotowane przez Lechię Gdańsk, która nagradzać będzie najliczniejszą szkolną frekwencje i najciekawsze oprawy meczowe przygotowane przez uczniów.

 

A tak zapraszał na mecz dyrektorów placówek szkolnych i przedszkolnych, szef Wydziału Rozwoju Społecznego – Piotr Kowalczuk, który sam zasiądzie w Jury oceniającym szkolne oprawy meczowe: - Pokażcie swoją KLASĘ na stadionie. To doskonała integracja szczególnie dla nowych szkolnych oddziałów. Stworzyć z klasy prawdziwą drużynę, jak te, które grają na murawie to niezwykłe wychowawcze wyzwanie. Ta niecodzienna oferta to także szansa pokazania szkół na zewnątrz. Dajcie się odkryć i podziwiać innym jako dobrze zorganizowana wspólnota szkolna. Gramy w jednej gdańskiej drużynie!

 

Źródło: Lechia.pl/własne