Denis Perger pozytywnie przeszedł testy w Lechii i został nowym zawodnikiem gdańskiej drużyny.

23-letni Słoweniec podpisał w środę roczną umowę z gdańskim klubem.

W ostatnich dniach lewy obrońca przebywał na testach w Lechii i uzyskał pozytywną opinię sztabu szkoleniowego Biało-Zielonych.

- Denis poprawnie spisywał się podczas treningów z naszym zespołem. To dynamiczny zawodnik z dobrze ułożoną lewą nogą i dobrym dośrodkowaniem. Uważam, że przyda się w naszej drużynie - stwierdził trener Lechii Piotr Nowak.

We wtorek Perger podpisał kontrakt z Lechią. Będzie on obowiązywać do końca sezonu 2016/2017. Słoweniec miał status wolnego zawodnika, mógł więc dołączyć do gdańskiego zespołu po zamknięciu letniego okna transferowego.

- Cieszę się, że udało mi się przekonać do siebie trenerów Lechii. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak zaprezentować swoje umiejętności na boisku. Moje przyjście do gdańskiej drużyny traktuję jako duże wyróżnienie i wyzwanie - przyznał Perger po podpisaniu umowy z Lechią. - Podczas moich treningów z drużyną zdążyłem przekonać się, że to zespół o bardzo dużym potencjalne, o czym świadczy też pozycja w lidze. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach potwierdzimy swoją dobrą dyspozycję i będziemy walczyć o mistrzostwo Polski - dodał nowy piłkarz Biało-Zielonych.

W Lechii Denis Perger będzie występował z numerem 43 na koszulce.

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora