Mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław (9 grudnia o godz. 20.30) to ostatnie w tym roku spotkanie Biało-Zielonych na Stadionie Energa Gdańsk.

Na ten mecz Klub przygotował specjalną mikołajkową promocję biletową. Dla wszystkich dzieci, uczniów i studentów wejściówki kosztować będą tylko złotówkę.
Bilety w cenie 1 zł na wszystkie sektory Stadionu Energa Gdańsk (z wyjątkiem Strefy Presitge) będą dostępne dla dzieci do lat 16, a także młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia po przedstawieniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej). Dzieci do lat 6, tak jak podczas poprzednich meczów, na mecz Lechii będą mogły wejść za darmo.

Wejściówki w promocyjnych cenach, a także pozostałe bilety można zakupić przez internet na stronie bilety.lechia.pl, poprzez aplikację mobilną Bilety Lechia Gdańsk na urządzenia z systemem Android, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży. Ich wykaz dostępny jest TUTAJ.

Wszystko na temat wejściówek na spotkania Lechii na stronie lechia.pl/bilety

Jednocześnie przypominamy, iż na to spotkanie swoją ważność zachowują karnety zakupione na rundę jesienną 2016.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora