Były bramkarz i trener Biało-Zielonych Maciej Kozak walczy z ciężką chorobą.

W związku z tym rodzina Maćka potrzebuje w tej chwili wsparcia. Lechia Gdańsk i Stowarzyszenie Kibiców „Lwy Północy” apeluje do wszystkich, którym bliskie są biało-zielone barwy o udział we wspólnej akcji pomocy.

W ramach akcji I zespół Lechii Gdańsk przekazał na specjalną aukcję oryginalną koszulkę meczową Mateusza Bąka z podpisami drużyny i sztabu szkoleniowego. O szczegółach aukcji będziemy informowali w osobnych komunikatach.

Profil Macieja Kozaka

Pomóc będzie można przekazać również już w najbliższą sobotę. Muzeum Lechii Gdańsk i Stowarzyszenie „Lwy Północy” zaprasza w tym dniu wszystkich chętnych do zwiedzania w godzinach 10-14. Wstęp będzie bezpłatny pod warunkiem wsparcia akcji pomocy dla Macieja Kozaka. W Muzeum będzie przygotowana przez „Lwy Północy” puszka, do której będzie prowadzona zbiórka. Dodatkową atrakcją będzie możliwość spotkania w tym dniu w godz. 10.30-12.30 byłego trenera Lechii i selekcjonera reprezentacji Polski – Wojciecha Łazarka.

W dniu meczu z Wisłą Kraków (28 maja o godz. 20.30 na PGE Arenie) zbiórkę na rzecz Macieja Kozaka i jego rodziny przeprowadzą „Lwy Północy”. Osoby z puszkami, do których będzie można przekazać wsparcie będą obecne przy głównych bramach wejściowych na stadion i na trybunach. 
Wsparcie będzie można przekazać również na specjalne konto „Lwów Północy”, gdzie zbiórka będzie prowadzona do 11 czerwca.

Poniżej dane dotyczące konta:
SKLG „Lwy Północy”
Citi Bank Handlowy 
Nr konta:
74 1030 0019 0109 8533 0002 9976
Z dopiskiem „Wszyscy jesteśmy Kozakami”

Całość dochodów z tych akcji zostanie przekazana Maćkowi i jego rodzinie. Wszyscy jesteśmy Kozakami!

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora