W czwartek tuż przed świętami juniorskie drużyny Lechii zakończyły mecze w swoich rozgrywkach. Jak się zakończyły te spotkania?

Rozkład jazdy rozpoczął zespół do lat 19, który w środę o godzinie 11 podejmował w ramach Makroregionalnej Ligi Juniorów Olimpię Grudziądz. Podopieczni Macieja Meggera dokonali prawdziwej egzekucji, gromiąc grudziądzan aż 14:0! Po cztery bramki zdobyli Bartosz Szczepankiewicz oraz Dominik Lemka. Biało-Zieloni po pięciu kolejkach są liderami z dorobkiem 13 punktów i mają na koncie aż 28 zdobytych goli.

Lechia Gdańsk U-19 vs Olimpia Grudziądz U-19 14:0 

Bramki: Szczepankiewicz (4), Lemka (4), Pieczka (2), Łuszcz, Sołkiewicz, Bajko, Bieliński

Skład drużyny: Sołkiewicz, Łuszcz, Bieliński, Śmiglewski, Kardaś, Madej, Bajko, Szczepankiewicz, Polańczyk, Lemka, Gutowski, Wojciechowski, Taperek, Badowski, Pieczka, Smurawa, Sekulski, Nastevych, Ociepski, Maziarka.

Dzień później drużyny Lechii do lat 15 oraz 17 w swoich rozgrywkach mierzyły się na wyjeździe z Lechem Poznań. O godzinie 13:30 grał zespół do lat 17 i uległ w Popowie aż 0:5.

Lech Poznań U-17 vs Lechia Gdańsk U-17 5:0

Skład Lechii: Nowak, Jesionowski, Krajewski, Pospieszny, Richert, Sobiech, Treder, Williams, Wiśniewski, Woźniak, Zając

Półtorej godziny później rozpoczął się mecz zespołu Lechii Gdańsk do lat 15 z Lechem. Spotkanie zakończyło się ponownie wysoką porażką Biało-Zielonych, którzy przegrali 1:4.

Lech Poznań U-15 vs Lechia Gdańsk U-15 4:1

źródło: własne