W środę juniorzy Lechii Gdańsk do lat 19 ulegli Legii Warszawa 3:5 w towarzyskiej potyczce w Sopocie. Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli Bartosz Borkowski, Dominik Lemka i Bartosz Szczepankiewicz.

W 18. minucie zawodnicy Lechii Gdańsk objęli prowadzenie. Wynik spotkania otworzył Bartosz Borkowski. Prowadzenie Biało-Zielonych trwało czternaście minut, bowiem wtedy do siatki na 1:1 trafił Karol Kosiorek. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

Siedem minut po przerwie Wojskowi wyszli na prowadzenie za sprawą Mateusza Szczepaniaka, a w 62. minucie gola na 1:3 Przemysław Mizera, a przy obu trafieniach asystował Jakub Żewłakow, który jest synem 102-krotnego reprezentanta Polski Michała. Minutę później Lechia złapała kontakt po bramce Dominika Lemki. W 72. minucie czwartego gola dla Legii zdobył Oliwier Olewiński, a sześć minut później na listę strzelców wpisał się Antoni Majchrowski. Honorową bramkę dla Biało-Zielonych zdobył Bartosz Szczepankiewicz i mecz zakończył się wynikiem 3:5.

Lechia Gdańsk U-19 – Legia Warszawa U-19 3:5 (1:1)

Bramki: 18’ Bartosz Borkowski, 63’ Dominik Lemka, 88’ Bartosz Szczepankiewicz - 32’ Karol Kosiorek, 52’ Mateusz Szczepaniak, 62’ Przemysław Mizera, 72’ Oliwier Olewiński, 78’ Antoni Majchrowski