Młodzi piłkarze Lechii Gdańsk nie rezygnują z awansu do najlepszej czwórki drużyn w Polsce.

W meczu 21 kolejki Centralnej Ligi Juniorów na płycie głównej stadionu przy ulicy Traugutta pokonali MKS Kluczbork 6:0.

Mecz ułożył się dla gości fatalnie, ale do przerwy biało-zieloni prowadzili tylko 2 do 0. Trener gospodarzy nie był zadowolony z takiego obrotu sprawy.
Po zmianie stron goście z minuty na minutę opadali z sił, a Lechia strzelała kolejne bramki.

Zobacz materiał wideo z meczu

Na 9 kolejek przed zakończeniem rozgrywek grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów Lechia zajmuje 3 miejsce w tabeli, z taką samą liczbą punktów jak drugi w klasyfikacji Górnik Zabrze i stratą trzech oczek do prowadzącego Lecha Poznań.

Źródło: pomorska.tv