Święto Niepodległości, które obchodzimy w dniu 11 listopada, to bardzo ważna data dla każdego Polaka.

Zachęcamy by tego dnia wziąć udział w organizowanych przemarszach mających na celu uczczenie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Marsz Niepodległości w Warszawie

Marsz rozpoczyna się o godzinie 14:00 na Rondzie im. Romana Dmowskiego w centrum Warszawy. To największa patriotyczna manifestacja w kraju, która co roku gromadzi około stu tysięcy Polaków z całego kraju. Tradycyjnie też przed i w dniu święta wiadome służby wykonują działania mające zniechęcić obywateli do wizyty w stolicy, nie dajmy się jednak zastraszyć i jedźmy do Warszawy. W tym roku z pewnością znowu będą tam kibice Lechii, których w tym miejscu zachęcamy do wyjazdu wszelkimi środkami transportu.

Parada Niepodległości w Gdańsku

W Gdańsku po raz 13-ty odbędzie się Parada Niepodległości, która rozpocznie swój przemarsz o godzinie 10.00 z ulicy Podwale Staromiejskie. Czoło Parady będzie się znajdować na wysokości Hali Targowej, a kibice Lechii spotykają się, jak co roku na Targu Rybnym, na tyle pochodu. Warto założyć na siebie barwy narodowe i biało-zielone barwy Lechii.

Lechia znaczy Polska!

Źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora