Za nami 15 kolejka Lotto Ekstraklasy. Zajmujemy drugie miejsce w tabeli, nie tracąc nawet jednego punktu do lidera.

Nawet ograliśmy go na jego terenie. Czy to już nie jest jakiś sygnał, aby oficjalnie powiedzieć, że zdobędziemy mistrzostwo?

Lechia Gdańsk jeszcze nigdy nie była Mistrzem Polski. A jak wiemy, kiedyś musi być ten pierwszy raz.

W momencie, w którym aktualnie się znajdujemy, mamy świetnych piłkarzy, trenera z prawdziwego zdarzenia, piękny stadion, a co najważniejsze NAJLEPSZYCH KIBICÓW NA ŚWIECIE.

Można więc śmiało powiedzieć, że to może być najlepszy sezon, zakończony Mistrzostwem, czyli czymś na co w Gdańsku, oraz miejscowościach sympatyzujących Lechii, czekamy od dawna.

Gra Lechii, jest momentami mistrzowska, jednak mamy jeszcze dużo czasu żeby to nie były tylko momenty.

Trener Nowak, od samego początku miał pomysł na ten zespół. Teraz widzimy, że nawet jak będzie gorsza chwila zespołu, Kibice Go nie opuszczą i będą wierzyć w Trenera, .który nie raz pokazał, że darzy olbrzymim szacunkiem kibiców. Piłkarze również pokazują charakter i zaangażowanie. Są poukładani, a co najważniejsze jest w drużynie atmosfera.

Ona jest już połową sukcesu. Celem tego artykułu jest sprawdzenie na półmetku sezonu, tego jak kibice widzą szanse Lechii na tytuł Mistrzowski.

Poniżej znajduje się ankieta, po jakimś czasie sprawdzimy wyniki, oraz podamy informacje na FP lechia.net na Facebook’u.

Odnośnik do ankiety