W sobotę nie może nikogo zabraknąć na meczu Lechii! Ostatni mecz sezonu w Gdańsku. Puchary już praktycznie są nasze. Wesprzyj Biało-Zielonych gorącym dopingiem. Zapraszamy!

Poniżej publikujemy apel Ultrasów.

Jak wiecie już w tą sobotę gramy ostatni mecz domowy w sezonie. Dlatego tez wszystkich zachęcamy do zaplanowania sobie sobotniego wieczoru właśnie u nas na stadionie, a dokładnie na Trybunie Zielonej. Ostatnio na meczu dbaliśmy o atmosferę na sektorze rodzinnym, każde dziecko cieszyło się nie tylko z wyniku meczu 😉 Teraz czas na świetną i gorąca atmosferę na trybunie zielonej! Wszyscy jesteście nam potrzebni, żeby to się udało, żebyśmy mogli wspólnie bawić się po bramce. Każdy z nas jest odpowiedzialny za atmosferę podczas meczu i wokoło niego. Dlatego prosimy każdego z Was: zachęcajcie każdego -  rodzinę, przyjaciół i sąsiadów do przyjścia na mecz i do jak najwcześniejszego wykupienia biletu na trybunę zieloną. Od tego zależeć będzie, co możemy przygotować i zaprezentować na ostatnim meczu. Wszyscy do młyna, razem świętujmy kolejną przygodę Lechii w europejskich pucharach! Cała Lechia zawsze razem!
Ultras Lechia Gdańsk
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora