Już dzisiaj wyruszamy w długą podróż w celu wsparcia drużyny Lechii w arcyważnym meczu w Wodzisławiu Śląskim.
W związku z tym mamy kilka rad i zaleceń dla wyjazdowiczów:
Po pierwsze, uszanujmy pociąg i współpasażerów. Jedziemy bardzo popularnymi połączeniami kolejowymi i nie ma sensu by na przyszłość PKP robiło nam dodatkowe problemy. Ponadto, bardzo ważne jest byśmy dojechali do Krakowa punktualnie, bo tamże będą czekać na nas Bracia z Wisły z zamówionymi busami, których postój pod dworcem nie może trwać zbyt długo. Pamiętajmy także, by każdy podróżujący na „Bilecie Podróżnika” wpisał w odpowiednim miejscu na bilecie numer dokumentu tożsamości, którym się posługuje.
Po drugie, rano przesiadamy się z pociągu do wiślackich busów szybko i sprawnie. Bez marudzenia, latania po dworcu i żarcia kebabów. Kibice Wisły zapewnią nam prowiant na drogę, który czekać będzie już w busach. Jeżeli nie wyjedziemy busami bezpośrednio po dotarciu do Krakowa to trzeba mieć świadomość, iż możemy wszyscy nie wejść na mecz.
Po trzecie, nasze zachowanie w busach, które udostępnione będą nam przez Armię Białej Gwiazdy (z nią się liczy każdy :) musi być wzorowe. Jakiekolwiek patologiczne zachowania typu śmiecenie, palenie, rozlewanie napojów itp. będą surowo karane. Jeżeli ktoś nie potrafi uszanować pracy naszych Przyjaciół ten nie zasługuje na to by dojechać do Wodzisławia.

{begam}pub-6500481139110168/5687953064{/begam}

 
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora