Wisła z Krakowa to Lechii druga połowa! – powyższa maksyma szczególnie w ostatnich kilku latach nabrała wyjątkowego znaczenia. Kibice Lechii przy każdej okazji są wspaniale przyjmowani w Krakowie. Wiślacy po królewsku ugościli półtora tysiąca Lechistów na jesień zeszłego roku, goszczą nas kiedy odwiedzamy ich z okazji meczów Białej Gwiazdy w europejskich pucharach, a także kiedy przez Kraków przejeżdżamy w drodze na nasze wyjazdy. Na wyjazdach, których większość jest w południowej Polsce, zawsze możemy liczyć na ich liczne wsparcie.

Dlatego kiedy Armia Białej Gwiazdy przyjedzie do nas w maju na mecz Lechii z Wisłą musimy stanąć na głowie by miło wspominali pobyt w Gdańsku.

Stowarzyszenie „Lwy Północy” tuż po meczu ze Śląskiem zaczęło zbierać środki na imprezę dla Braci z Wisełki. Dotychczasowe kwesty przed meczami przy Traugutta, sprzedaż różnych pamiątek-cegiełek, puszki w różnych miejscach Pomorza oraz wpłaty na konto stanowią już pokaźną część budżetu gościny.

Niestety czasu jest coraz mniej, a nadal brakuje ponad 20 tys. złotych. W związku z tym liczymy, że mecz derbowy pomoże nam uzbierać resztę środków, której brakuje na ten szczytny cel.

Przed meczem z Arką w tradycyjnych miejscach zbiórek przy wejściu na Zegar i Prostą „Lwy Północy” będą dołączać do każdej wpłaty do puchy w wysokości minimum 10 zł niepowtarzalny plakat przedstawiający flagę Władcy Północy, która stała się symbolem triumfu Lechistów w trójmiejskiej rywalizacji. Plakat wydrukowany jest w bardzo dobrej jakości i świetnie się nadaje do powieszenia na ścianie w honorowym miejscu. Plakatów jest tylko tysiąc i będą rozdawane do wyczerpania nakładu.

Należy dodać w tym miejscu, że członkowie fanklubów Lechii zdecydowali się przeznaczyć 5 zł od każdego zamówionego przez nich biletu na derby na cel ugoszczenia kibiców TSW.

{begam}pub-6500481139110168/5687953064{/begam}

Oprócz tego apelujemy o wpłaty na rachunek szczególnie do tych którzy nie mogą osobiście wrzucić pieniędzy do puchy, czyli BIAŁO-ZIELONEJ EMIGRACJI.

Nr rachunku Lwów Północy:
26 1020 1811 0000 0502 0118 0058 (PKO BP)
dla wpłat z zagranicy SWIFT/IBAN:  BPKOPLPW PL26102018110000050201180058

z dopiskiem „Na gościnę”

 

Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!

Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora